TOPFEST slaví 10 let a popřát mu přijedou i SKA-P!

Jeden z největší hudebních festivalů na Slovensku, TOPFEST, oslaví tento ročník své jubileum-10 let! To už je důvod k pořádným oslavám, proto se TOPFEST také rozroste o jeden festivalový den, své návštěvníky tak bude bavit už od čtvrtka 27.6. do soboty 29.6.2013!

 

Pořadatelé TOPFESTU si tento rok nastavili laťku hodně vysoko, nicméně ji dle jejich slov nehodlají „podlézt“! 9. ročník byl pro mnohé překvapením, festival se přestěhoval na Letiště Piešťany a rozrostl se o speciální koncert „TOPFEST PLUS“, který na Slovensko dovezl legendu amerického hard-rocku Guns N´Roses! Letos pořadatelé přijdou zajisté s řadou dalších zvučných jmen „… Doslova môžem prezradiť, že tento rok si trúfneme aj na mená, ktorými nás naši fanúšikovia roky mučili…“ uvedl na oficiálním webu festivalu Dušan Drobný z pořadatelské agentury DUNA.

 

Festival už hlásá prvních pět „československých“ jmen a to Čechomor, Horkýže Slíže, Tublatanka, Arzén a IMT Smile. Pro fanoušky je nejmilejším překvapením ovšem fakt, že se po 4 letech na TOPFEST vrátí španělští SKA-P!

 

video SKA-P na TOPFESTĚ 2009:

 

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal s výraznými slevami do 31.prosince, poté se bude zdražovat. První vlna vstupenek na celý festival je za cenu 35 eur. Jednodenní vstupenka na čtvrtek pak za 25 eur a na pátek či sobotu za 20 eur. Pro skalní fanoušky TopFestu je do konce roku k dispozici také limitovaný počet VIP vstupenek.

 

více informací www.topfest.sk