TOMÁŠ KLUS A JEHO CÍLOVÁ SKUPINA, jejich NOE a start turné PŘEJU TI

foto: Adéla Waldhauserová

 

Dnes odpoledne měl premiéru nový animovaný klip TOMÁŠE KLUSE s názvem NOE. Nosič s klipem NOE dovezl do JazzDocku samotný Noe v doprovodu několika zvířátek.

 

TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA všem přítomným také představili svoje letošní plány. Už za pár dní odstartuje klubové turné s názvem PŘEJU TI. TOMÁŠ se tak s kapelou vrací, po loňské sérii koncertů ve velkých sálech, zpět do komorních prostor.

Těším se na PŘEJU TI, neboť věřím, že sama myšlenka, která turné zažehla, může nejen v nás, ale i v návštěvnících rozhořet pocit sounáležitosti a posílit důvěru v to, že štěstí ožívá sdílením,“dodává TOMÁŠ KLUS.

Turné PŘEJU TI zahájí TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA v nově vzniklém holešovickém multikulturním prostoru JATKA78. Část výtěžku z tohoto koncertu bude věnována na rozvoj JATEK78. Závěrečný třináctý koncert turné PŘEJU TI odehrají na konci května v Kutné Hoře.

 

nový videoklip – NOE!

Mezi klubovým hraním stihne TOMÁŠ s kapelou ještě koncerty v bratislavské sportovní hale Pasienky, na Majálesech v Praze, Brně a Hradci Králové.

 

A co všechno návštěvníci koncertů uslyší? „Tak, budou to v první řadě písně, nevylučuji však ani mluvené slovo, a jako potěchu pro oko twistové okénko tanečního mága Jiřího Kučerovského,“ dodává TOMÁŠ KLUS.

Kromě turné PŘEJU TI a letních festivalů plánuje TOMÁŠ KLUS a jeho CÍLOVÁ SKUPINA odehrát ještě i několik samostatných letních koncertů pod širým nebem.

 

Turné PŘEJU TI bude k vidění na těchto místech:

11. 4. Praha – JATKA78,

13. & 14. 4. Brno – Fléda,

18. 4. Krnov – Kofola Music Club,

27. & 28. 4. Plzeň – Pod lampou,

4. & 5. 5. České Budějovice – Café Klub Slávie,

9. 5. Jilemnice – Hudební Klub Továrna,

11. & 13. 5. Olomouc – U-klub,

14. 5. Ostrava – Barrák Music Club

28. 5. Kutná Hora – Klub Česká 1.

 

Více informací na www.tomasklus.cz .