THIRTY SECONDS TO MARS UVEDOU V NEDĚLI V PRAZE DOKUMENT ARTIFACT!
29.6.2014
13.00

foto: poster_Artifact

 

Thirty Seconds To Mars představí osobně v Praze v předvečer jejich koncertu v Tipsport Areně dokument Artifact! Vstupenky na projekci, která se uskuteční v neděli ve 13 hod v kině Atlas, jsou k zakoupení na adventuresinwonderland.com. K dispozici jsou jak standardní tak VIP vstupenky, které zahrnují i možnost vstupu na následnou diskuzi o dokumentu s jeho autorem Jaredem Leto.

 

Artifact

Mnoha cenami ověnčený dokument Artifact, který vznikl v režii Jareda Leta pod pseudonymem Bartholomew Cubbins, přináší otevřenou výpověď skupiny o jejím soudním boji s hudebním vydavatelstvím Virgin/EMI, které kapelu před pár lety žalovalo o 30 miliónů dolarů za nedodržení smluvních podmínek. Zpěvák a oscarový herec Jared Leto (“Requiem for a Dream,” “Dallas Buyers Club”) ve snímku odhaluje život svůj a svých spoluhráčů v měsících největšího tlaku a stresu, kterému kdy ve své umělecké kariéře čelili a během kterého navíc vznikalo album „This Is War“. Dokument byl premiérově předveden v roce 2012 na vybraných filmových festivalech, kde okamžitě posbíral několik cen odborné kritiky i diváků. Široká veřejnost s ním byla seznámena až v závěru loňského roku a Jared Leto jej nyní u příležitosti turné Love, Lust, Faith and Dreams osobně uvádí ve vybraných koncertních městech.

 

Pražský koncert se uskuteční v Tipsport Areně v pondělí 30.června. Večer zahájí indie-popová skupina Lake Malawi, kterou Thirty Seconds To Mars vybrali z desítky finalistů „konkursu“ vyhlášeného Fajn radiem.

 

Vstupenky na koncert Thirty Seconds To Mars jsou v prodeji v síti Ticketpro za 990 korun.

Více na www.ticketpro.cz, www.thirtysecondstomars.com a www.maniapromotion.cz

 

Více o Artifactu na:

Vstupenky

Site

Facebook

Twitter