The Rest pokřtili své DevoLove na zaplněné Melodce!

Brněnská kapela The Rest pokřtila na zaplněné Melodce své nové album DeveLove! Přizvala si k tomu několik spřátelených kapel. Na Melodce se 31.března dále objevili Imodium, Civilní Obrana nebo Nohow.

 

Celou akci začala mladá partička Nohow, které se určitě povedlo přítomné posluchače řádně připravit na vrchol večera.

Kolem deváté nastal čas pro správňáky z Čáslavi, Civilní Obranu. Kluci měli úspěch. Zazněly písně z obou starších desek, ale i z novinky Loterie. Pod pódiem se občas rozjelo slušné pogo.

 

Po Civilní Obraně přišli ti, kvůli kterým se celá akce konala, The Rest. Bezmála 250 lidí si užívalo staré písně, ale také samozřejmě nové pecky, včetně písně DevoLove nebo Jsi stejná. Resti měli pro své fanoušky také několik překvapení. V průběhu koncertu byli ze všech lidí, kteří potvrdili účast v události na FB, vylosováni 3, kteří nové album získali. 4. vylosovaný šťastlivec měl tu možnost, stát se kmotrem nové desky.

 

Program zakončila úspěšná rocková formace z Broumova, Imodium. Lidé ze začátku stáli jak solné sloupy (nejspíše načerpávali síly z náročného setu The Rest), ale čím více se blížil konec, tím více si Imodium uživali. Zazněly písně ze všech tří desek, včetně hitu Žiletko, má lásko. Jako přídavek Imodium zvolili Polarity, píseň, po které je pojmenováno jejich aktuální album.