The Rest pokřtí na Melodce DEVOLOVE!!!

Čtyřčlenná kapela The Rest chystá 31.3.2012 křest svého nového CD s názvem DEVOLOVE, který proběhne na domácí půdě, tedy v Brně.


Tvoří kvalitní heavy-pop, sledují nejnovější trendy současné hudby a neustále se ženou dopředu. Po roce a něco ohlašují vydání 7 nových songů (+3 z EP 2010). K této příležitosti rozjíždí nový web kapely na adrese: www.therest.cz
Tento křest je příležitostí, kdy si můžete skladby nejen poslechnout, ale i v případě, že se budou líbít, tak CD, spolu dalšími suvenýry, zakoupit na místě!

bandzone.cz/therest

 

Na pomoc si Resťáci přizvali kapely:

Nohow

Skupina Nohow pracuje od roku 2003 na vlastní tvorbě, která se ustálila va vodách punk-rocku. Od prvních počinů na demu „Nohow Parodie“, která křtila slovenská kapela IneKafe se dostali k dalšímu nahrávání až v roce 2006, kdy vzniklo Promo CD. Dva roky na to se uherskobrodská kapela vrátila do studia kvůli singlu Deník, na který je i natočený klip. Má za sebou několik festivalů a roli předskokana plnila třeba na koncertech Inekafe, Horkýže Slíže, Plus Mínus, Škwor, Arakain, Rybičky 48 a dalších, kam si je pozvali přímo pořadatelé. Nyní kapela natočila klip s názvem „Další den“.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ieAJxdbkyns

Civilní Obrana

Čáslavská banda „hejsků“, jak často kapela Civilní Obrana sama sebe nazývá, měla hoodně napilno! Dne 24.2. se uskutečnil křest nového CD s názvem „Loterie“. Na desce najdeme samé „správňácké“ songy, které jsou chytlavé a veselé. Nyní kluci z Civilky vyráží na LOTERIE TOUR!!!

Imodium

Skupina Imodium, mnohými nazývána za české „Foo Fighters“ vytrvale pokračuje v oslavách deseti let své existence. Nedávno si ke kulatému výročí nadělila téměř hodinový dokument nazvaný 9 ½, který zmapoval její historii od prvních nesmělých krůčků až k horké současnosti. Na několika veřejných promítáních film vidělo několik stovek diváků, ale další tisíce by se k nim měly záhy připojit.

Ve zkratce:
Klub se otevírá v 18:30
Pořadí kapel je Nohow, Civilka, the Rest a na závěr Imodim! Ani poté večer nekončí… navazuje tradiční rockotéka!!!
Vstupné je 99 Kč
Účasti potvrzujte na FACEBOOKU