The Airbags opráší nástroje a zahrají v Rock Café společně s My First Date a Plus Minus!
7.3.2014
12.00
12.00

Fanoušci kapely The Airbags se dočkali! Kapela opráší nástroje, pozve své spřízněné kapely a uspořádá vzpomínkový koncert! Tato legendární akce se uskuteční 7.března 2014 v pražském klubu Rock Café! 

 

U příležitosti 11 let od založení kapely se The Airbags rozhodli uspořádat pro své věrné fanoušky vzpomínkový koncert. Těšit se můžete na tvorbu z obou EP „For All Of You Who Hold The Fire“ a „Broken Symphony„. V setlistu také nebude chybět i nenahraná, a lidmi oblíbená, píseň „Friends For Tomorrow„!

Věříme, že jsme se tenkrát společně stali přáteli pro zítřek a s tímto pocitem se opět všichni setkáme již 7.března 2014,“ doufají The Airbags a dodávají: „Kde jinde by se měla akce konat než v Rock Café a s kým jiným bychom měli hrát než našimi spřízněnými kapelami, které tenkrát tvořily scénu?“ Na koho se tedy můžete těšit?

 

První kapelou jsou My First Date. Jedna ze 30ti nejnadanějších kapel roku 2007 podle časopisu Filter ukončila své působení na hudební scéně téměř před 6 lety. Členy MFD můžete ale slyšet nyní v jiných seskupeních, jako jsou Black LionHigh Five nebo River Jordan. I My First Date mají za sebou vzpomínkový koncert, který se uskutečnil 1.2.2013, také v legendárním Rock Café. Po roce opět spojí své síly a předvedou nezapomenutelnou show, jelikož s radostí přijali pozvání The Airbags na tuto akci!

Druhým parťákem budou slovenští chalani Plus Mínus. Plus Mínus jako jediní z trojlístku kapel neukončili svojí kariéru a už od roku 1999 objíždí koncerty po Slovenské i České republice, nahrávají CD a natáčí videoklipy.

 

Informace o vstupném bude v blízké době zveřejněna. Sledujte oficiální událost ZDE!

 

Takže 7.3.2013 se sejdem všichni v Rock Café ☺! Kdo ví, jestli bude ještě někdy příležitost vidět tyto kapely pospolu..

 

Připomeňte si The Airbags jejich písní Wind Talk:

 

Odkazy:

https://www.facebook.com/events/1390082554581001

http://bandzone.cz/myfirstdate

https://www.facebook.com/pages/Plus-M%C3%ADnus/48684403580