Sziget doplňuje pestrý program!

Program Szigetu 2014 se stává opět lákavějším a hudebně pestřejším. Nová jména a první nehudební místa kde se budete skvěle bavit – Sziget beach, Luminarium atd. Do konce dubna je možné zakoupit festivalové permanentky za zvýhodněnou cenu.

 

Organizátoři festivalu Sziget, který se bude konat na krásném zeleném ostrově v centru Budapešti od 11.-18. srpna, sice oznámili zatím jen čast programu, už teď se však fanoušci nemohou dočkat koncertů hvězd jako Macklemore & Ryan Lewis, Lily Allen, Calvin Harris, Bastile, Skrillex, Queens of the Stone Age, Placebo, The Prodigy a dalších.

 

A co je v programu nově? Letos bude tzv. den 0, čili 12. srpna výjimečný nejen díky vystoupení Queens of the Stone Age. Organizátoři pro fanoušky připravili i skvělou opening party v podání Deadmau5. Nultý den si fanoušci budou moci užít i koncert kapely Anti-Flag, ultra provokativní punk-rockové kapely z amerického Pittsburghu.

 

 

Další nové jména v programu  vystoupí na Sziget festivalu během pěti hlavních dní. Například  také Axwell, švédský DJ známý z projektu Swedish House Mafia, The Kooks – indie-popová senzace uplynulých let, kytarovka Bombay Bicycle Club či Wild Beasts, ale i chlapecká kapela Girls in Hawai. Taneční hudbu bude reprezentovat Kiril Dzajkovski feat. TK Wonder & MC Wasp, Mount Kimbie. 

 

Do 30. dubna si mohou fanoušci koupit festivalové vstupenky za zvýhodněnou cenu v předprodeji prostředníctvím sítě Ticketpro a oficiálního webu www.szigetfestival.cz – ZDE