Support Lesbiens představují nový singl Movin’ On!

Letos na podzim tomu bude už rok, co Support Lesbiens zveřejnili zatím poslední singl Pohádka, který se stal jednou z jejich historicky nejúspěšnějších nahrávek na YouTube.

 

I když jsme sami v Pohádce viděli velký potenciál, ohlas na ní předčil naše očekávání.” říká kapela o skladbě, která stálečeří rozhlasové vlny. Nicméně po roce už nastal čas kapitolu Pohádky uzavřít a začít psát novou.” dodávají Support Lesbiens, kteří posun vtiskli i do názvu nového singlu, když ho pojmenovali “Movin‘ On”.

Pozornému posluchači zřejmě neunikne jiná barva zpěvákova hlasu. Jeho “majitelem” je Marco, který za mikrofonem nahradil Czendu Urbánka, jež se vrací do znovuobnovených domovských Post-it. „Změna je život a život je nekonečná série změn. Vracím se domů, do Post-it. Klukům děkuji za spolupráci a přeji jim hodně štěstí a úspěchů v další tvorbě.“ řekl Czenda.

 

Czendův odchod nás mrzí. Strávili jsme společně čtyři roky, během kterých jsme odehráli desítky koncertů, nahráli jsme dvě alba, na nichž se významnou měrou podílel. Byl nejen naším zpěvákem ale i výhradním textařem, spoluautorem hudby a v neposlední řadě spřízněnou duší. Přesto nebo právě proto ale jeho rozhodnutí plně respektujeme, přejeme mu, ať se mu daří a věříme, že se na pódiu ještě někdy potkáme. Budeme rádi, když si s námi Czenda třeba někdy zahostuje.” dodávají Support Lesbiens.