Sunshine se vrátili zpátky ke kořenům!

Na koncert pražský koncert Sunshine, kde se jako předskokani představili indie-rockoví No Distance Paradise z Olomouce, jsem bohužel dorazila s velkým zpožděním, a tak jsem stihla jen poslední skladu z jejich setu.

 

Tuzemští SUNSHINE si připravili turné s názvem „Back to the Roots“ aneb zpátky ke kořenům, které odstartovalo už 15.2. v Dobříši, dále pokračovalo do Plzně, Brna či na Slovensko a 27. března se odehrál pražský koncert v Lucerna Music Baru. Na setlistu bylo vedle skladeb z poslední desky i  písně z alb jako Velvet Suicide, Necromance nebo Dreamer. Všechny songy se setkaly s velmi příjemným ohlasem u fanoušků. Na koncertě odehráli Sunshine celkem 20 skladeb včetně přídavku, jako úplně poslední kluci zahráli hitovku Top!Top! The Radio!, na kterou fanoušci předvedli pořádný kotel.
Jejich hudba, energie a charisma, které nechybí ani na jednom z jejich koncertů z nich dělá jednu z nejlepších kapel české kytarové scény a tímto koncertem se toto tvrzení jen potvrdilo.
Doporučuji zajít aspoň na jeden koncert z jarního turné Sunshine které bude dále pokračovat po Čechách a Moravě, protože je to opravdu zážitek! Ještě jich několik zbývá:

5.4.2013 HOLEŠOV – WATS MUSIC CLUB

6.4.2013 OPAVA – KLUB ART

19.4.2013 OLOMOUC – S CUBE

20.4.2013 HLUBOKÉ MAŠŮVKY – BOOMERANG

3.5.2013 KARLOVY VARY – LIĎÁK

11.5.2013 TÁBOR – MILLENIUM

 

Z celého turné se chystá DVD, kterého můžete být také součástí. Více informací se dozvíme snad brzy ☺!