STUDENTSKÝ MAJÁLES V BRNĚ LETOS JEŠTĚ LEPŠÍ A VĚTŠÍ!

V Brně se oslavy studentského života rozhodně neberou na lehkou váhu. Mimo jiné se tu totiž, stejně jako v předchozích letech, bude konat Studentský Majáles, který letos pořadatelé pojali opravdu ve velkém. Festival se odehraje v areálu Hněvkovského v Komárově a nabídne program dokonce na tři dny a to od 30.4. do 2.5.2014.

 

Mohli bychom očekávat, že první den bude „zahřívacím kolem“,  tomu ovšem moc neodpovídá program. Soudě podle kapel, které můžeme vidět, proběhne odstartování Majálesu rovnou naplno.

Ve středu 30. dubna se při příležitosti pálení čarodejnic můžeme těšit například na přerovské Cookies, jejichž fanouškovská základna se neustále rozrůstá. Jako další vystoupí Mother´s Angels, kteří i přes svůj mladý věk za zkušenějšími kolegy rozhodně nezaostávají. Dále se můžeme těšit na místní Aivn´s Naked Trio nebo na zástupce české reggae scény The Spankers, kteří nedávno představili novou zpěvačku. Pokud jste zvědaví na novou posilu týmu, rozhodně byste se na jejich koncert měli zajít podívat.

 

Druhý den bude věnovaný především nadšencům do balkánského stylu a hudby. Balkánský večer si budete moci vychutnat ve společnosti skupin MALALATA a Circus Problem.

 

 

Poslední, a co se programu týče, nejnabitější den se může chlubit dokonce třemi stagemi, divadelním šapitó i bohatým doprovodným programem.

Na hlavní stagi budeme moci shlédnout například vystoupení kapel  El´brkas, United Flavour, Smola a hrušky, Morčata na útěku, Portless, Eddie Stoilow nebo skvělých Tata Bojs.

Ochuzeni nebudou ani fanoušci hip hopové hudby. Na stagi vyhrazené speciálně pro hip hop se mohou těšit na Věc Makropulos, DJ Wich, Suvereno nebo Ektora.

 

Kdo ještě nebude mít dost, může samozřejmě navštívit klub Eleven nebo Favál, kde proběhne afterparty.

 

Studentský Majáles letos slibuje tři dny doslova nabité skvělými kapelami a zábavou, které by každý přiznivec open-air akcí a dobré hudby rozhodně neměl propásnout.

 

Více informací na FB UDÁLOSTI!