STREETMACHINE – Ber nebo nech Bejt (2011)

Historie kapely Streetmachine sahá až k roku 1995 a za tu dobu proběhlo spoustu změn, ať už na postech kytar, zpěvu, basy, tak především hudební stránka se dostala o 1000 % kupředu, kde se pánové vyhrabali z průměrného garážového hardcoru až na dnešní profesionální úroveň!

Seznam skladeb: 

1. Ber nebo nech bejt 2. Peca nám spadla 3. Udělám si z domu šibenici 4. Psi 5. Na to mi nesahej 6. Napospas 7. Cokoli máme 8. Démoni v nás 9. Sebevrah 10. Roláda  11. Osudová 12. Take It Or Leave It (feat. Angelo The Vendetta); + bonus videoklip Sebevrah uvnitř CD!

 

Dnes Vám představím nejnovější desku Ber nebo nech Bejt, která byla nahrána v domácím pardubickém studiu StreetSound. Na desce najdeme 12 fláků, kde celková stopáž sahá až na parádních 50 minut. Po stisknutí tlačítka „Play“ se rozpoutá peklo v podobě Ber nebo nech Bejt, následuje Peca nám spadla. A dost! Tato deska se nedá brát po skladbách, celá šlape jako nezastavitelná mašina, střídají se HC a thrash riffy jak o závod, texty naprosto úžasný, nemám, co bych k tomu vytkl! Našlo se místo i na hosty, kde hned ve třetím songu účinkuje v refrénech a sólu Miloš Dodo Doležal, v posledním a nejspíš i bonusovým tracku zpívá Angelo z italských The Vendetta. Na desce najdeme i videoklip k písni Sebevrah, která byla natočena jako první v nové sestavě a evidentně jim tato kombinace sedí! Po prvním poslechu si budete chtít pouštět placku pořád a pořád dokola…

httpv://www.youtube.com/watch?v=Y9wHd6z1rd4&feature=related

Na závěr bych řekl… Zvedněte se ze židle, ihned si jděte nový  Streetmachine koupit, je to opravdová špička ve svém oboru! Mrkněte na jejich stránky do sekce Koncerty, začněte oblíkat metalové tričko a honem na nejbližší koncert. Tahle banda to s lidmi opravdu umí!!

Odkazy:

http://streetmachine.cz/

http://bandzone.cz/streetmachine