Speciál ŽIŽKOVSKÁ NOC 2015 – WOSA!

Multižánrový festival Žižkovská noc slaví letos své kulatiny, již po páté se pódia žižkovských klubů promění v jednotlivé stage. Pořadatelé se rozhodli potěšit fanoušky dvakrát, Žižkov ožije hned na dvě noci, 13.3. a 14.3.2015. Dva večery, přes 30 klubů, 200 interpretů, ale pouze jedno vstupné!

 

V jednotlivých klubech vystoupí téměř 200 kapel, interpretů, divadelních souborů, přednášejících… Proto jsme se rozhodli několik z nich představit a vyzpovídat, jak se na tento dvoudenní maraton těší.

 

Wosa – 13.3.2015, Modrá Vopice, 18:20

Pražská punk-rock’n’rollka Wosa je na scéně už od roku 2005. Jedná se o čtyřčlenou partu, do jejíchž řad spadá i kytarista ženského pohlaví. Na první poslech melodické s českými texty.

 

Zdravím kapelu, jak se těšíte na ŽN?

Na Žižkovskou Noc se těšíme jako každý rok. Je to večer přetékající dobrou atmosférou, za kterou se skrývá i trocha kultury. ☺

 

Žižkovská noc slaví 5 let, vy 10, co byste popřáli ŽN do dalších 5 let?

Do dalších 5 let bych za kapelu asi popřál pevné nervy, trochu štěstí a hlavně chuť do organizace a realizace.

 

Koncem roku 2014 jste pokřtili nové EP, co chystáte na rok 2015?

Do roku 2015 chystáme naší, možná už tradiční akci DomynoFest a hlavně oslavíme koncem května v Rock Cafe 10 let naší existence. Tam bychom chtěl pokřtít další EP a pokud se podaří, tak konečně i klip.

 

Proč nesmí návštěvníci o vaše vystoupení přijít?

Proč o nás nesmí návštěvníci přijít?☺Protože se snažíme co nejvíce návštěvníkům zpříjemnit večer a vytvořit dobrou náladu…

https://www.youtube.com/watch?v=bUYYO_PDd3A