Speciál ŽIŽKOVSKÁ NOC 2015 – Interpret Neznámý!

Multižánrový festival Žižkovská noc slaví letos své kulatiny, již po páté se pódia žižkovských klubů promění v jednotlivé stage. Pořadatelé se rozhodli potěšit fanoušky dvakrát, Žižkov ožije hned na dvě noci, 13.3. a 14.3.2015. Dva večery, přes 30 klubů, 200 interpretů, ale pouze jedno vstupné!

 

V jednotlivých klubech vystoupí téměř 200 kapel, interpretů, divadelních souborů, přednášejících… Proto jsme se rozhodli několik z nich představit a vyzpovídat, jak se na tento dvoudenní maraton těší.

 

Interpret Neznámý – 13.3.2015, Fatal, 20:30

Brandýská Ska Rocková kapela s devítičlenným složením, silnou dechovou sekcí a českými texty. Datum vzniku patří roku 2008.

 

Ahoj parto co chystáte na rok 2015?

Tak hned na úvod roku jsme pustili do světa náš úplně první oficiální videoklip Finančník, takže teď tak trochu odpočíváme, vymýšlíme nové písničky a zkoušíme na venkovní sezonu, která se blíží. Určitě bychom si chtěli připravit co nejlepší materiál na novou desku, kterou chystáme na příští rok.

 

 

Je nějaká kapela z Žižkovské Noci, na kterou se půjdete podívat? Kterou byste doporučili?

No ono je nás v kapele devět a každý má rád trochu jiný styl, takže tahle odpověď bude dost subjektivní. Já bych moc rád zašel na Traband a Vltavu. Bubeník Honza na I love you Honey Bunny (ty by teda mě zajímaly taky) a zbytek kapely se pro jistotu nevyjádřil, neb si to na hudebním poli nechce moc rozházet. =) Jinak se taky těším na naše souputníky z Fatalu, hlavně Discoballs a Skandály, který jsou moc fajn.

 

Prostor pro vás, pozvěte návštěvníky na váš set:

Přijďte se podívat v pátek do Fatalu, kde hrajeme v půl deváté geniální setík plný kšand, košil a krásných inteligentních chlapců (vyjma Zdendy, ten se přidal k sektě hipsterů). Těšíme se na Vás!

Za IN, Kuba