SOUTĚŽ: Vyhraj vstupenky na WARM UP PÁRTY festivalu Přeštěnice! (UKONČENO)

Na festivalovou sezónu si budeme ještě muset chvíli počkat, nicméně okurková sezóna kapelám končí a stěhují se zpět do klubů. Čekání na letní hudební akce se nám tímto hezky krátí. Pořadatelé jihočeského festivalu Přeštěnice se na své návštěvníky pilně připravují a pro fanoušky festivalu připravili lehkou hudební degustaci už během března a dubna.

 

Uskuteční se celkem tři WARM UP PÁRTY, v domácím Milevsku ale i v Českých Budějovicích a Praze. O hudební i doprovodný program bude postaráno. více informací

 

Ta pražská se uskuteční 22. dubna a zahrají kapely Znouzectnost, Covers for Lovers, Peshata a Sabina Křováková se svou kapelou.

Chceš se jít pobavit s kamarádem a chceš ušetřit? Máme pro vás 3×2 vstupenky! Stačí zodpovědět na naši soutěžní otázku.

 

Festival Přeštěnice má svoji festivalovou hymnu „Slunce nad Přeštěnicí“. Napíšeš nám jména alespoň dvou hostů, kteří pomohli kapele C4L píseň nazpívat?

nápověda: ☺

Své odpovědi zasílejte do 31.3.2016 na email i-klik@seznam.cz, předmět: Přeštěnice. Hodně štěstí ☺!

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!

Výherci: Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, byly všechny kontakty na výherce. Děkujeme za pochopení…