SOUTĚŽ o lístky na muzikál – dárkovou knihu 1+1 (UKONČENO)

Udělejte svým blízkým na Vánoce radost a darujte jim volné vstupy na muzikál!

 

Při nákupu dárkové brožury společnosti Musical Production v ceně 990 Kč získáváte 8 volných vstupenek na představení: Sibyla, královna ze Sáby, Antoinetta, královna Francie, Přízrak Londýna, Ferda Mravenec a koncert Daniela Hůlky 9.12. 2016 ve Foru Karlín.

 

Vstupenky můžete různě kombinovat, lze použít i dvě na stejný muzikál, vždy však v kombinaci 1+1.

Při nákupu nezlevněné vstupenky s tímto kupónem obdržíte druhou vstupenku zdarma. Výhodu lze uplatnit pouze z nezlevněného vstupného, akce nelze kombinovat. Slevu je možné uplatnit osobně na pokladně č. 1 a č. 3 v divadle Hybernia. Kupóny jsou platné do 30.6.2017 a můžete je  využít na představení do 31.12.2017.

 

SOUTĚŽ O DVĚ DÁRKOVÉ KNÍŽKY SPOLEČNOSTI MUSICAL PRODUCTION

Napište nám názvy muzikálů, které uvádí v Divadle Hybernia společnost Musical Production. Pro pozorného čtenáře to jistě nebude žádný problém, své odpovědi pište nejpozději do 30.listopadu 2016 na mail i-klik@seznam.cz .Vítězové budou kontaktováni.

 

Výherci:

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, byly všechny kontakty na výherce. Děkujeme za pochopení…