Soutěž o 3 CD pražské kapely Reverends! (UKONČENO)

Pražská pětičlenná parta ReverendS vydala roku 2011 svůj první počin s názvemHate, Jesus, Violence, Scream“. Jsou to hezcí kluci hrající hard rock-rock’n’roll a nás napadlo, proč si o jejich CD nezasoutěžit! I vy tak můžete mít doma právě tuto placku.

 

Reverends  datují vznik kapely od roku 2008. Rozhodně nejsou žádnými nováčky na hudební scéně, o tom svědčí i řada koncertů po boku známých jmen jako ADAM BOMB nebo VAINS OF JENNA, či vystoupení na pár předních festivalech. Nedávno kapela zveřejnila svůj zbrusu nový videoklip a toho se bude týkat i naše soutěžní otázka.

 

http://bandzone.cz/reverends

https://www.facebook.com/#!/pages/Reverends/60756855235

 

 

Soutěžní otázka:

Jaký nese název jejich vůbec první vidoklip?

 

Správnou odpověď posílejte na e-mail i-klik@seznam.cz  do čtvrtka 20.9. 2012 do 20:00h, předmět: Soutěž – kapela Reverends. Do e-mailu nezapomeňte uvést své jméno a adresu kam má být CD zasláno!

 

Správná odpověď: HATE

Výherci: 

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, byly všechny kontakty na výherce. Děkujeme za pochopení…