SOUTĚŽ: 2x 2 vstupenky na festival MEZI PLOTY

Jedna z největších a nejpopulárnějších kulturních akcí v Praze – festival Mezi ploty – se letos uskuteční již po dvacátéosmé. Na pódiích v parku Psychiatrické nemocnice Bohnice vystoupí 30. a 31. května 2020 hvězdy jako Divokej Bil, Tomáš Klus, Čechomor, J.A.R., Xindl X, Mňága a Žďorp, NO NAME, David Koller, Sto zvířat, Jaroslav Uhlíř, Marta Jandová, Kašpárek v rohlíku, Lenka Dusilová, Poletíme?,  Mucha, Gipsy.cz a mnoho dalších.

 

Festival nenabídne pouze hudební program, ale také program doprovodný. Ten už jako každoročně nabídne divadlo, loutkové i hrané pohádky, výtvarné a divadelní dílny, interaktivní hry a soutěže. Festival Mezi Ploty je zkrátka festival pro celou rodinu, a tak neváhejte a nakupujte vstupenky, které jsou až do 21. března se speciální jarní slevou!

 

Můžete také zkusit štěstí a vstupenky vyhrát soutěžíme o 2×2 lístky na tento dvoudenní festival. Zajímá nás, v kolik hodin se oba dny otvírá areál?

 

Správnou odpověď posílejte na e-mail soutez@i-klik.cz do 10.4. 20:00h, předmět: Soutěž – MEZI PLOTY

 

Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, budou všichni výherci kontaktováni emailem a poté jejich soukromá data smazány. Výherce tedy na webu nezveřejňujeme, děkujeme za pochopení…