SOBULA FEST OPEN AIR!
21.6.2013

Je to tady! Konec školy se blíží, ale než se všichni rozjedete do různých koutů světa máme pro vás něco, co vás nastartuje minimálně na ty další dva měsíce. Multižánrový fesťák pod širým nebem a to nikde jinde než v moravské metropoli- Brně! Zapište si do vašich diářků,tabletů,mobilů nebo prostě kam chcete, datum 21.6.2013. To totiž na fotbalovém hřišti v Brně- Soběšicích vypukne jeden z posledních open air fesťáků tady v Brně než odstartují letní prázdniny.

 

Najdete tady takový mix žánrů, jaký si ani neumíte představit. Rockovou scénu zastoupí Last Time z Moravské Třebové, které jste mohli vidět letos na několika koncertech s Rybičkama 48, kde jim asistovali na jejich tour. A tímhle ro( c) k ještě zdaleka nekončí. Další na řadě jsou brněnští Milestone, kteří nejsou na hudební scéně až tak dlouho, nicméně přesto na sobě zamakali a letos vydali svoje první EPčko. Další v pořadí tu máme Cookies. Kapelu čtyř kluků z Přerova, jejichž dva klipy „Vrať se“ a „Pohádky“ můžete už nějakou dobu sledovat na televizi Óčko a zabrnkali si třeba i na tour s Iné Kafe. No a jedeme dál! Pokud jste fanoušci rock´n´rollu v trošku svižnějším rytmu, rádi si zaskáčete a máte radši něco „od podlahy“ jsou tady Bombs From Heaven z Brna, kteří v poslední době sází jednu novinku za druhou. No uvidíme, jestli to rozjedou i na Sobula Festu tak, jako třeba loni na Mighty Sounds! No a trošku přitvrdíme. Z Jihlavy totiž přijíždí zbrusu nový projekt Hazardoom. Maí trošku děsivější image než bývá zvykem, ale rozhodně se nenechte zastrašit a nikam od stage nezdrhejte. Připravili byste se totiž o víc než vydařené covery kapel jako Slipknot, In Flames a dalších velkých jmen. No a na závěr, nicméně rozhodně ne v poslední řadě je nám potěšení na prvním ročníku tohohle open airu přivítat kapelu Rattle Bucket. Kluci právě natočili nový song Vampire, ke kterému prý co nevidět bude zveřejněný i klip. Loni objeli všechny možný fesťáky se svou acoustic tour a prostě a jednoduše sbírají jeden úspěch za druhým! Myslíme, že takovou show byste si rozhodně neměli nechat ujít!

 

 

Jak se na Sobula Fest dostat?

Prvně doporučujeme docestovat do Brna ☺. A pak už to máte téměř na dosah ruky. Cílový bod je zastávka Na Kovárně, kam se dostanete za pomoci MHD Brno, konkrétně autobusem č.43 ze stanice Královo Pole, nádraží ( pokud pojedete z Hlavního nádraží, stopněte si tramvaj/šalinu č. 1 a poté ze zastávky Moravské náměstí č.6 ). Ze zastávky Na Kovárně si dáte asi tak 5ti minutovou procházku na ulici Borová a tam pod kopečkem na fotbalovém hřišti to vypukne!

Na zpátek v nočních hodinách jezdí autobus MHD.

GPS: 49°15’22.342″N, 16°37’1.801″E

Už se na vás těšíme!

Vstup: předprodej: 90 Kč

na místě: 120 Kč

 

Předprodej lístků na tuhle akci startuje 22.5. a najdete je:

Melodka – Brno, Kounicova 20/22

Brněnka – Soběšice, Zeiberlichova 46

Nonstop Tabák – Brno, Merhautova 153

Hřiště FC Soběšice – Borová 510/30

 

 

Sledujte událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/239052076236417

 

video: