Směsici žánrů nabídne Jamrock 2013!

Útulné prostředí Orlických hor opět nastaví své krásy jednomu z nejstarších festivalů u nás vůbec. Letošní Jamrock 2013, tradičně konaný v Žamberku hlásí jednu novinku za druhou. Pořadatelé lákají na velká, zahraniční jména, bohatý program po celou dobu konání festivalu a nezapomenutelnou atmosféru…!

 

Každý rok přináší festival Jamrock něco nového. I letos se blejsknul a vytahuje samá „Esa“ z rukávu. Jako hlavní hvězdou večera budou němečtí Desperadoz, kteří sebou přivezou prvky westernu, show plnou ohnivých efektů a spoustu dalšího, co tu neznáme a uvidíme jen na Jamrocku!!!

I Itálie tu bude mít zastoupení v podobě bandy, říkající si Belladonna. Prozradit na ně můžeme, že jsou považováni za tvůrce nového hudebního stylu zvaného rock noir. Posluchači se mohou těšit na emocemi nabité rock´n´rollové melodrama, kde písně vyprávějí příběhy a koncerty tak mají atmosféru podobnou divadelnímu představení.

 

Zahraniční scénu dále zastoupí Mr. Wu, The Wolfgands, Kartsy či The Asteroid Galaxy Tour. Máme se tedy na co těšit..☺!

 

České vystoupení našich kapel bude tak též našlapané. Každý den nabídne spoustu interpretů počínaje Kryštof, Tata Bojs, Tři sestry, Charlie Straight či jediný festivalový koncert Chinasek.

 

Bude to opravdu velké!!!  Takže, pobal své kámoše a přijeď zažít „3 dny života navíc, jak tento slogan festival používá!

Připraveno bude spoustu workshopů, atrakcí, obří bar od Božkova či sobotní program zahájí partička Na Stojáka.

 

Důležité informace najdeš na http://jamrock.cz/