Slovenští Zoči Voči ve Futuru!
18.4.2012
21.00
21.00
21.00
21.00

foto: archiv_kapely_Zoči Voči

 

Koncert jedné z nejpopulárnějších slovenských klubových kapel současnosti v pražském Futuru! Jako support vystoupí Rocket Dogz!

 

Kapela ZOČI VOČI patří k nejúspěšnějším slovenským kapelám současnosti. K tomuto statutu jí dopomohla především první deska „S tebou idem ďalej“, vydaná roku 2010. Tato deska byla zlomem ve vývoji kapely. Do té doby věčný předskokan známějších kolegů najednou začíná vyprodávat kluby od Košic až po Bratislavu a objevuje se na prakticky všech větších festivalech na Slovensku. Následně kapela vydává klipy „Stratený“ a „2012“, které oba zaznamenávají téměř půl milionu shlédnutí na Youtube a definitivně tak potvrzují postavení kapely na slovenské scéně. Klip k písni „2012“ dokonce končí jako 4. ve slovenské obdobě soutěže Slavík. Rok 2012 chce kapela věnovat především českému publiku, ve kterém si už stihla během několika svých vystoupení vybudovat silnou skupinu příznivců.

 

Tříčlená pražská parta ROCKET DOGZ představí ve Futuru svůj originální koktejl punku, rock n‘ rollu a psychobilly. I přes svou poměrně krátkou existenci už má kapela na svědomí dvě desky a přes 200 koncertů, při kterých si zahrála například s The Real McKenzies, Mad Sin nebo Rat City Riot. Naposledy pak o sobě dala vědět poměrně nedávno, když její skladbu „Mad Dog Holocaust“ umístil na konci minulého roku známý americký producent Elvis Cortez na výběrovou kompilaci „Psycho Sounds of The Undergroud“.

 

Vstup: 130 Kč

Začátek: 20:00

 

Více info na:

http://futurum.musicbar.cz/program/2012/04/zoci-voci

https://www.facebook.com/zocivoci

https://www.facebook.com/pages/The-Rocket-Dogz/