Skupina NEBE vydává nové album Souřadnice!

Havířovská skupina Nebe přichází po třech letech s novým albem Souřadnice. Vyjde 31. března pod hlavičkou vydavatelství BrainZone. Součásti alba je také roztančený hit Pláštěnky a aktuální singl Bezvědomí, který již boduje v rádiovém éteru.      

 

«Našich 11 písní na albu představuje 11 souřadnic, které jsme za poslední tři roky vytvořili. Vesmír a jeho nekonečno možností, kudy se vydat, nás vždy fascinoval, zároveň není snadné si vybrat ten správný směr. To je příznačné pro celou naši generaci,» popisuje zpěvák Petr Harazin a dodává: «Chtěli jsme desku a vše s ní spojené uchopit jinak, než jsme tomu dělali doposud. Dát všemu ucelený tvar a zároveň to udělat promyšleněji a zábavněji.»
  
«Od posledního alba uběhlo dost času a my se v našich životech přirozeně posunuli zase o kousek dál a zjistili jsme, že nejsilnější je psát o pocitech každodeního života – radosti, strasti, láska, smrt, hledání a prostě to, co člověka v životě potká a ovlivňuje,» doplňuje kytarista Štěpán Petrů.
 
Koncert a křest proběhne 6. května v ostravském planetáriu, kde se díky nejmodernějším technologiím budou lidé moci opravdu cítit jako na plavbě vesmírem. Kromě netradičního místa kapela vybrala i netradičního kmotra. Tím se stane opravdový robot!
 
«Nová deska zazní celá a můžeme zaručit, že půjde opravdu o dosud nevídaný audiovizuální zážitek,» slibuje kapela. Vstupenky je možné rezervovat na http://planetariumostrava.cz anebo zakoupit přímo na pokladně planetária.