Skupina JELEN příchází s novým singlem! S písní, která dala kapele jméno…

Je to přesně rok, co v českém éteru poprvé zaznělo jméno skupiny Jelen. Píseň Magdaléna se začala nenápadně dostávat do povědomí posluchačů a kapele vyšlo během posledního roku téměř vše. Začalo to loni vydáním první desky Světlo ve tmě, následovala řada festivalových vystoupení, společné turné s Divokým Billem i nominace na Českého Slavíka mezi nováčky. Singl Co bylo dál?, v němž hostuje slovenská zpěvačka Jana Kirschner, se stal nejhranější tuzemskou skladbou a stále se drží mezi nejúspěšnějšími.

 

V lednu vyšla Jelenům reedice desky Světlo ve tmě, původní náklad byl již zcela vyprodán. Kapela v těchto dnech převzala zlatou desku za 3000 prodaných kusů CD.

 

Následovalo vyprodané jarní turné s formací Nebe a především triumf v Hudebních cenách Anděl. Nejen podle Akademie populární hudby je Jelen objevem roku 2014!

Další, tentokrát již samostatné turné proto vypukne v listopadu a skončí těsně před Vánoci.

Hrajeme teď doopravdy jako o život. Plní se nám sen. Křižujeme republiku a vystupujeme všude. Hospody, poutě, jarmarky, náměstí, majálesy…, ale i rockové, countryové a multižánrové festivaly. Máme hodně energie a velkou chuť do hraní. Proto je také náš nový videoklip sestříhán z našich koncertů. Podium je to místo, kde se cítíme nejlíp,“ říká charismatický frontman Jindra Polák.

Termíny podzimního turné 2015 skupiny Jelen: 

 23.11. OSTRAVA

24.11. BRNO

25.11. BRATISLAVA

 27.11. KARLOVY VARY

4.12. PLZEŇ

5.12. PARDUBICE

9.12. ČESKÉ BUDĚJOVICE

13.12. PRAHA

http://jelenmusic.cz/

www.facebook.com/jelenmusic

https://www.youtube.com/JelenVEVO