Skindred zboří v únoru Lucerna Music bar!
6.2.2014
22.00

SKINDRED! Netřeba dál představovat.. Své umění Čechům ukázali již na Rock for People před 4 lety, Mighty Sounds minulý rok a nyní je čeká Praha. Klubový koncert, který se uskuteční 6.2.2014 v Lucerna Music baru.

 

Tihle Velšané se Vám vryjí pod kůži tak, že na to na to do smrti nezapomenete. Velké slovo v téhle partičce má frontman Benji Webb. Mýtus, jehož neuvěřitelný hlas dokáže střídat polohy a měnit barvu jako by se nechumelilo. Jejich tvorba obsahuje snad všechny žánry. Přes heavy metal, alternativní rock, punk rock či reggae. Dále je tato směsice okořeněna dávkou dancehallu, junglem, dubstepem, hip-hopem nebo ska. Člověk si opravdu odnese nezapomenutelný zážitek z tohoto bujarého večírku. Novinkou je jejich nejnovější album Kill The Power, které fanouškům do Prahy přijedou představit.

 

 

Předskokany za Českou republikou budou THE SWITCH, dále pak MAPLERUN či američtí SOIL, kteří jsou sami o sobě pádným důvodem vyrazit na koncert! Jsou velmi speciálními hosty tohoto turné a jsou také zárukou, že 6. února se v Lucerna Music baru odehraje něco opravdu výjimečného…

 

Vstupenky na koncert jsou k dostání od 24. září za 450,- Kč v předprodeji v sítích Eventim, Ticketportal a Ticketpro. Nejpohodlněji a ekologicky lze koupit vstupenku v síti smsticket, a to za 439,- Kč. Od 30. září můžete lístky nakupovat přímo v pokladně Lucerna Music baru nebo v obchodě Crossphere za 420,- Kč.

Koncert pořádá Mighty Sounds.

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/176708409182763/