Singl Superstar od Voxela má už svůj videoklip!

zdroj: archiv kapely

 

Zpěvák Voxel dostal skvělou příležitost. Jeho zbrusu nový singl Superstar bude provázet celou další řadou populární talentové soutěže Česko-Slovenské Superstar 2013, která započne již v polovině února.

 

Jako hromada jiných mladých interpretů, i Voxel zkoušel zprvu štěstí cestou talentových soutěží. Absolvoval celkem čtyři z nich, a tak můžeme říci, že v tomhle “oboru” už nějaké zkušenosti nabral. Proto má teď pro hudební fanoušky před startem další Česko-Slovenské Superstar jasný vzkaz: „Já jsem ta pravá Superstar! Neposadil jsem se na p*del z kritiky a rozhodl se makat dál. Vyhazovali mě dveřma, ale já to zkoušel dál oknem. Pal’o Habera mi jednou řekl, ať už do soutěží nechodím. Nejen kvůli němu jsem se naštval a rozhodl se, že jim ukážu!“

 

Přestože pro někoho může vyznít text písně Superstar až příliš sebevědomě, TV Nova si přesto vybrala Voxela jako “parťáka” pro tuto řadu soutěže. Právě jeho nový singl totiž budete slýchat v rámci upoutávek. Voxel říká, že za to může z velké části náhoda: “V jednom rozhovoru jsem se o téhle písni zmínil a následně mi z Novy zavolali a chtěli ji slyšet, udělalo mi to radost.” Autorem hudby je sám Voxel, o text se postaral mladý písničkář Pokáč.

 

Videoklip k písni jste mohli vidět poprvé 31.1. díky tuzemské hudební stanici MTV, exkluzivní internetová premiéra pak proběhla prostřednictvím populární hudební televize Mixer.cz (http://mixer.cz/1/60060). Určitě stojí za to zmínit, že režisérem klipu i kameramanem v jedné osobě byl právě Voxel. Tahle role se mu docela zalíbila, přestože byl díky ní v jednom kole. V klipu si zahráli lidé z celého světa, nechyběla ani kontroverzní pornoherečka.

Václav Lebeda (aka Voxel) má za sebou hodně úspěšný rok 2012. Především zabodoval hitem V síti, s jehož textem mu pomohl Xindl X. Na kanále YouTube má singl přes půl milionu zhlédnutí, bodoval také v tuzemských hitparádách a stal se desátým nejhranějším českým singlem za uplynulý rok. Voxelovi se taky pořádně rozrostla fanouškovská základna, která o sobě dala nejvýrazněji vědět během hlasování do Českého Slavíka. Právě díky nim Voxel obsadil v anketě Český Slavík 2012 v kategorii Hvězda internetu parádní 4. místo.