Simple Plan přivezou v březnu do Prahy novou desku!
5.3.2016
20.00

Populární kanadská punk rocková kapela Simple Plan přijede 5. března do pražské Malé sportovní haly v rámci turné k nové desce nazvané Taking One For The Team.

 

Tahle pětice pocházející z Montrealu, která již na připravované album upozornila nedávno několika singly jako I Do Not Wanna Go To Bed a Boom, vzkazuje fanouškům: “Jsme nadšeni, že můžeme oznámit první turné na podporu této desky, která vychází 19. února. Vystoupení v Evropě jsou první z mnoha zahraničních koncertů, které ještě zveřejníme. Nemůžeme se dočkat, až naši fanoušci uslyší nové písně a až se vydáme znovu na turné.” Simple Plan při vzniku alba tentokrát spolupracují s americkým producentem Howardem Bensonem (například My Chemical Romance, All-American Rejects).

 

Diváky na úvod zahřejí američtí Ghost Town, elektronicore kapela z Kalifornie, ve složení Kevin “Ghost” McCullough, Alix “Monster” Koochaki a Manny “MannYtheDrummeR” Dominick.

 

Vstupenky na pražský koncert za 775 – 1015 Kč budou pro členy fan klubu v předprodeji na stránkách fan klubu kapely, a to od 2. prosince 10.00 do pátku 4. prosince 10.00 našeho času, pro širokou veřejnost pak v síti Ticketpro a GoOut od 4. prosince 10.00 ráno našeho času. Vstupné pro ZTP/P 715 Kč včetně doprovodu. 25 Kč z každé prodané vstupenky bude věnováno nadaci Simple Plan Foundation.

 

Koncert pořádá agentura Charm Music, více informací na www.charmmusic.cz a www.facebook.com