Septic People oslavují sedm let kapely albem 7 Let v Bidetu!

V březnu 2017 vychází nové CD skupiny Septic People 7 Let v Bidetu! Proč 7ka? Skupina pospolu funguje a byla založena v nezměněné sestavě před 7 lety a to je skutečně důvod k oslavě a jak jinak než poslechem nové porce 14 našlapaných písní, která Vás zvednou ze židle a nabudí k navštívení jednoho z koncertů v rámci jarní části 7 Let v Bidetu tour, která začíná 7.4. v Přešticích.

 

Na albu můžete slyšet jako hosta např. Otu Hereše ze skupiny Alkehol, který si se skupinou střihnul píseň Zmrskací. CD 7 Let v Bidetu bylo natočeno pod taktovkou Václava Váchala ve studiu Kdyně, mix proběhl u Pavla Bróma v klatovském studiu ExAvik, masteru se ujal vyhledávaný a zkušený music engineer Ecson Waldéz. Křest plánují v rámci svého vystoupení na hlavní scéně Basinfirefestu ve Spáleném Poříčí, ale kdo ví, možná se dočkáme i více křestů, jejich tour se nezadržitelně blíží a je podpořeno natáčením 2 nových klipů.  Septic People udělali velký kus dopředu a právem mají našlápnuto k tomu zařadit se mezi českou rockovou špičku. Chce to jen vydržet!

CD je k dostání na koncertech nebo na mailu septicpeople@seznam.cz nebo na www.septic.cz za krásných 150 Kč, jinak žádejte u všech dobrých prodejců, protože CD vyšlo pod hlavičkou vydavatelství AVIK.  Více info na www.septic.cz, bandzone.cz/septicpeople nebo na facebookovým profilu kapely.

 

Nejbližší koncerty – Jarní tour 
7.4. Přeštice – klub Přeštická Stodola
28.4. Klatovy – Music klub U Košile
12.5. Domažlice – Music klub Moskyto
13.5. Dobřany – cyklokros Šlovický vrch, Bike Weekend (Dobřany směr Robčice)
19.5. Tachov – U Vodníka – bývalé koupaliště
20. 5. Spálené Poříčí – Music klub Sklep
křest – hlavní scéna Basinfirefest neděle 2.7.2017