Sedmá nálož lásky v Ostravě! Beats for Love is calling us…

Jen co skončí jeden ročník už se nemůžu dočkat dalšího a jen sním o jménech, která s sebou přinese. Máš to stejně? A je libo drum’n’bass, house, psytrance, breakbeat nebo ragga jungle? Na 7. ročníku festivalu Beats for Love se určitě najdeš. Celkem 14 stagí a skrz celý den doprovodný program v kouzelném areálu Dolních Vítkovic, bývalých ostravských železáren. Mrkej kdo a co tě čeká!

 

 

Pokud jsi dnb blázen, smlsneš si na zahraničních DJs jako jsou ultra hvězdy Wilkinson, Netsky, Pixie a Macky Gee nebo našich domácích stálicích například Suki, Bifidus Aktif a taky Akira. Každopádně obecně největším tahákem bude bezesporu Don Diablo, Oliver Heldens a rádiový Robert Schulz. Jména jsou nastřeleny neskutečně, na webu už visí timetable, tak se koukej navnadit.

Skrz den taky nepřijdeš zkrátka, Ostrava je sama o sobě dokonale stvořena k různorodé hangover zábavě. Ale jen co skončí poslední DJ, dáš pár hodin spánku ve stanovém městečku a od rána to můžeš rozjet hned v areálu. Pro odvážlivce, kteří by snad chtěli řídit, bude k dispozici Promile info. Pro fešné jinochy bude každý den od 10 – 17 h otevřen Barber shop a slečny je mezitím mohou počkat na Facepaintingu. Společně pak mrknete na Parkour exhibici nebo zajdete na jogu.

 

Zkrátka hudební dovča na kterou čekáme. Kupuj lístky dokud jsou k mání, jsou opravdu za hubičku. Dostaneš mnohonásobně víc než za co zaplatíš. Za to ti ručím.

 

Tak se koukej letně vystrojit a vidíme se!