Season Crack zakončili své debutové tour v Jablonci nad Nisou s kapelami Koblížc! a Sabotters

Kapela Season Crack, která v červnu letošního roku pokřtila své debutové album Emoland, vyrazila v říjnu na měsíční štaci. Tu zakončila 4.11. v Jablonci nad Nisou Na Rampě! Během tour si Season Crack zahráli po boku kapel jako Jaksi Taksi, Dukla Vozovna a nebo právě v Jablonci zahráli společně s kapelou Koblížc!, crazy kapelou ze Šumperka!

 

Úderem půl deváté nastoupila první kapela Sabotters z Jablonce nad Nisou. Bylo poznat že jsou „domácí“, několik lidí postávalo u pódia a fandilo jim! Zazněly písně z vlastní tvorby i covery!

Season Crack nastoupili na pódium jako druzí, bohužel se udělalo nevolno jejich basačce Luise, a tak tím byl koncert lehce poznamenán. Nicméně Season Crack svůj set se zkráceným line-upem dohráli. Nový kytarista převzal basu a nového úkolu se zhostil velmi dobře. Nepřítomnost basačky však byla znát, díky screamu, který v písničkách chyběl. Dívčí scream totiž dělá jejich písničky zajímavé a vyjímečné.

Poslední banda, již zmínění Koblížc!, zahrála své největší hity (Popelář, Ty a já, Emosong, Sk8 párty,…). Zazněly však i nové songy z připravované desky. Publikum se skvěle bavilo a odměňovalo tak Koblížky jekotem a následným zájmem o autogramy:-)!

 

Fotogalerie: