ROCKové léto na Trhovkách začíná již tuto sobotu!!!
11.6.2011
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00

Letošní léto na Trhovkách u Orlické přehrady se ponese ve znamení dobré muziky! Každou sobotu se zde totiž uskuteční koncert dvou kapel! Léto klepe nad dveře, začíná se již tuto sobotu!!!

V sobotu 11.6. se můžete těšit na kapelu Sweet Zone. Sweet Zone je dívčí punkrocková kapela, kterou jste mohli vidět, pokud jste sledovali talentovou show Česko-Slovensko má talent. Druhou kapelou budou příbramští Origami.

O týden později se představí Nemobius, trochu tvrdší parta od Bělčic.

I týden po vystoupení Nemobius se ponese v tvrdším tempu, jelikož na Trhovky zavítá příbramská metalová kapela Alexxia. Mimo nich se na podiu objeví i Winter Storm.

První červencový víkend bude patřit příbramským bratrům Černohorským alias Compromysh. Bratři mají za sebou úspěchy v podobě koncertů s českými mediálně známými kapelami jako Totální Nasazení, Mandrage, NVÚ apod. Letos je čeká vystoupení na známém festivalu Rock na Valníku. Loňský rok natočili videoklip „Holka od Vedle“ a i na letošek chystají nějaké ty novinky. Nové CD si budete moci poslechnout i od kapely, která vystoupí 2.7. s Compromysh, a to Septic People.

9.7. vystoupí na Trhovkách opět příbramská kapela, tentokráte Nástroj Snahy! Tihle „punkáči“ si udělali svůj vlastní „Fest SNAHY“, letos vystoupily kapely Bajadéra Joy, Prowizorium, Compromysh, Nástroj Snahy a Sourkomey Pozemek.

Druhou polovinu července odstartuje na Trhovkách dívčí kapela Season Crack, pokud tedy opomineme bubeníka Filipa. Season Crack hlásali pro letošek menší „comeback“, jelikož měli roční pauzu. V červnu 10.6. pokřtí jejich první debutové album EMOLAND! Druhá kapela pro tento večer je Farní Úřad.

Punk-rock’n’roll se rozezní také 23.7. , tóny se budou linout od aparatur kapel Vrámci Možností a plzeňských Laik.

Červenec uzavírají kapely Metuzalém a Emotion Pictures.

Srpen otevře kapela The Coolers společně s kapelou Zoufale Sexy.

Další metalový večer na Trhovkách vypukne 20.8., kdy z Prahy dorazí Ertha. Kapela má novou klávesačku a také nové demonahrávky, které si můžete poslechnout na jejich bandzone profilu. Po jejich boku vystoupí Serpentia.

Poslední tři víkendy patří kapelám, které na ROCKovém létě už jednou vystoupí… a to Zoufale Sexy, Alexxia a Compromysh:

Srpen zakončí kapela Alexxia, která předvede opět metalovou jízdu. Podruhé vystoupí s partou Paradoxy.

Začátek září bude patřit kapele Zoufale Sexy, ke kterým se tentokrát přidají Better Life z Prahy. Obě kapely spolu už vystupovaly, proto to bude určitě kamarádská jízda.

Poslední víkend na Trhovkách patří oblíbeným Compromysh, kteří vystoupí s partou Rozjeté Japko z Nivnice.

Pořadatelé slibují zlatavý mok národa za pouhých 20 Kč. Vstupné dobrovolné… Pokud tedy ještě nemáte plány na teplé letní sobotní večery… Jsou tu pro vás Trhovky… aneb Las Vegas není jen v Americe :-)!!!