Rocková Lipnice spouští předprodej!
12.7.2013
13.7.2013

zdroj: archiv kapely_Mig 21_headliner festivalu

Ve druhé polovině února odstartoval předprodej na  jubilejní 20. Rockovou Lipnici, která se uskuteční na začátku prázdnin v amfiteátru v Lipnici  nad Sázavou. Vstupenky jsou k dispozici za 290 Kč!

 

V letošním roce slaví festival dvacáté výročí a tomu odpovídá i nadupaný line-up. Hlavní hvězdou bude Jiří Macháček s kapelou MIG 21, kteří pod hradem nevystoupí poprvé. Doplní je další hvězdy jako Mňága a Žďorp, Škwor, Krucipüsk, Doga anebo Premier. Jednu nebo dvě kapely ještě organizátoři tají.

 

Vstupenky mohou fanoušci zakoupit už nyní prostřednictvím serveru Ticketstream za bezkonkurenčních 290 Kč. „Jedná se o nejlevnější variantu, cena platí do 17. května nebo do vyprodání omezeného počtu zlevněných vstupenek,“ říká za organizátory Václav Duben. Vstupenku si lidé mohou zakoupit prostřednictvím internetu z pohodlí domova, nebo navštívit některou z poboček Ticketstream.cz.

 

Další novinkou pro fanoušky budou zbrusu nové webové stránky, které byli spuštěny v první polovině března. Ke dvacátému výročí plánují organizátoři festivalu vydat také brožuru, která připomene všechny předchozí ročníky.
Vstupenky jsou k dispozici na
http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_event_description?language=2&event_id=99418

 

http://www.rockovalipnice.cz/