ROCKEŘI OBĚTEM POVODNĚ 2013 – Pomozte s agenturou Alfedus music lidem zasaženým záplavami!
23.6.2013
15.00

Agentura Alfedus music a její rockoví svěřenci se rozhodli pomoci potřebným a organizují v neděli 23. června 2013 benefiční rockový koncert na podporu obětem povodní 2013. Dobročinná akce se uskuteční v oblíbeném klubu Rock Café a odstartuje v 16 hodin. Částka, která bude vybrána na dobrovolném vstupném, minimálně však 50 Kč, půjde celá na konto Člověk v tísni, o.p.s. na pomoc obětem povodní. Podpořte dobrou věc i vy! Mediálním partnerem akce je rádio BEAT.

 

Chcete pomoci? Nevíte, jestli váš příspěvek opravdu půjde na dobročinný účel? Tahle akce je tedy právě pro vás. Ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Člověk v tísni pomůžete obětem povodně 2013 zaručeně. A co vás 23. června čeká? Hudební nášup v podání kapel celé škály rockového stylu. Vystoupí všechny kapely zastoupené společností Alfedus music kromě zahraničních – zakázanÝovoce, SEVEN, ATD, Milan Schelinger, Reverends, Irnis, Exots. Všichni interpreti zahrají bez nároku na honorář.

 

Je skvělé, že se agentura Alfedus music rozhodla podpořit lidi zasažené povodněmi. A je super, že i rockeři pomáhají! Děkujeme,“ dodal Tomáš Vyhnálek, Člověk v tísni, o.p.s. – dary a dárcovství.

Agentura Alfedus music nepodpoří tragickou situaci jen skrz nadaci Člověk v tísni, ale dále pomůže obětem povodní 2013 prodejem charitativních placek v rámci festivalu NewCastles v Nových Hradech v jižních Čechách, který pořádá dne 23. června 2013 pod záštitou starosty města Nové Hrady. Celý výtěžek z prodeje placek pak půjde na pomoc lidem zasaženým záplavami v jižních Čechách,“ doplňuje Richard Harušťák, ředitel agentury Alfedus music.

 

Člověk v tísni, o.p.s.

Člověk v tísni pomáhá lidem v nouzi, a to jak ve válečných krizích nebo v oblastech zasažených přírodními katastrofami, tak i v místech, kde se lidé bez podpory jen těžko dostanou ze začarovaného kruhu chudoby. Humanitární pomoc je rychlá intervence s cílem zachránit lidské životy, zmírnit útrapy a pomoci obětem katastrof opět se postavit na vlastní nohy. Člověk v tísni na svoje humanitární aktivity často navazuje rozvojovými projekty tak, aby pomohl předcházet budoucím krizím a zmírnil jejich negativní dopady. Humanitární a rozvojová sekce společnosti Člověk v tísni působí ve dvaceti dvou zemích světa, v patnácti z nich má stálé pobočky. Každoročně realizuje projekty v objemu několika stovek miliónů korun pro tisíce lidí, kteří se narodili na méně šťastných místech této planety. Člověk v tísni je členem Alliance 2015, strategické sítě sedmi evropských nevládních organizací aktivních v oblasti humanitární pomoci a rozvojových projektů.