Rock-metal se odehraje v Andělu – Seven a Maelström!
20.10.2016
19.00

V plzeňském klubu Anděl, dne 20. 10. 201619 hodin, vystoupí kapely Seven a Maelström. Těšit se můžeme na rock-metalový nářez od obou kapel.

 

Velká hudební ikona z Českých Budějovic s názvem Seven, se známým členem Honzou Kirkem Běhounkem, má za sebou dlouhou a bohatou hudební historii. Progressive rocková kapela účinkovala jak v České republice, tak i mnohokrát v zahraničí. Odjeli turné se světoznámými Rage a navázali s nimi velmi dobré kamarádské vztahy, které mezi nimi působí do teď. Objevili se na prknech jednoho z největších metalových festivalů v ČR, na Masters of rock, ale také na plzeňském Metalfestu, kde měli pokaždé spoustu fanoušků a úspěchu. V nahrávání hudebních alb nejsou vůbec žádní nováčci. Poslední nahráli roku 2011 s názvem Freedom call.

 

Jako další vystoupí domácí skupina Maelström, působící od druhé poloviny roku 2005, žánrem něco mezi rockem a metalem, s použitím elektronických samplů. Mohou se též chlubit účinkováním na Metalfestu, či získáním Ceny diváků, nebo 3. místem v celostátní soutěži Česká rocková liga. Vydali doposud 3 alba. V nedávné době byla poupravena sestava členů, takže se můžeme těšit novým obsazením za bicími a v pozici baskytaristy.

 

Na své si přijdou jak fanoušci rockové, či metalové hudby, ale i ostatní, kteří mají rádi kvalitní muziku v čele s výbornými zpěváky. Přijďte podpořit tyto kapely svým potleskem a užít si tak pohodový hudební večer v klubu Anděl.