ROCK FOR DOGS 2011 benefiční festival pro psy!
23.4.2011
1.00

Je tu další ročník festivalu Rock For Dog, který se snaží podpořit útulky v Poděbradech, Lysé nad Labem a Nymburce. Tento benefiční festival se uskuteční v kině Luft v Lysé nad Labem, 23. dubna. Celá akce začne v 16:00 a vystoupí celkem osm kapel…

Mezi kapelami zní i známá jména, jako Midi Lidi nebo Sníh na schodišti.

Midi Lidi (www.midilidi.cz) jsou asi nejznámnější kapelou na festivale a jednou z nejznámějších kapel v České republice hrající styl electro. Do Lysé zavítají Midi Lidi až z Brna. Návštěvníci se jistě můžou těšit na skvělou show.

Sníh na schodišti (http://bandzone.cz/snihnaschodisti) známá kapela z Ústecka. V roce 2008 vyhráli soutěž Naděje Beatu a o oblíbenosti na Nymbursku svědčí druhé místo v hudební soutěži Rock Nymburk.

Audio Attaché (http://bandzone.cz/audioatache) pražská pop-rocková kapela. Členové kapely se nazývají alternativním popem a snaží se, aby posluchače bavili a přitom neuráželi prostoduchými texty.

Ostatní kapely jsou nymburské nebo domácí z Lysé nad Labem.

Jmenovitě:

SO – rock / Lysá nad Labem – http://bandzone.cz/soband

STRATON – heavy-metal / Nymburk – http://bandzone.cz/straton

POŘÁT JINAK – punk-rock’n’roll / Nymburk – http://bandzone.cz/poratjinak

SEK JSI BOMBÓNKY – funk-ska / Lysá nad Labem – http://bandzone.cz/sekjsibombonky

DKV – thrash-metal / Nymburk – http://bandzone.cz/dkv

Přijďte na tento festival a podpořte pejsky! Jedná se o festival na podporu psů, kteří žijí bez domova! Každý pes má svůj příběh…

Vstupenky lze zakoupit již v předprodeji za 120 Kč. Předprodejní místa: Čajovna na Valech Nymburk, Luft kino-klub Lysá nad Labem. Na místě pak vstupenka bude za 150 Kč.