ReverendS pokřtili videoklip za velkého ohlasu svých fanoušků!

zdroj: archiv_natáčení klipu Hate

 

Ve čtvrtek, 30.8.2012, se v Praze, v klubu Hard Rock Café, konal koncert kapely Reverends a následný křest jejich prvního oficiálního videoklipu k písni „Hate“.

 

Výborná nálada, spoustu natěšených fanoušků, o dobré pití nouze nebyla. To vše bylo k mání. Jak byla párty naplánována na 20:30 hodin, tak i tak odstartovala.. Kapela Reverends začla koncert písní Dear Diary. Při prvních tónech už naplněné Hard Rock Café bylo v pozoru a užívalo si ten pravý nefalšovaný rock’n’roll.

 

V půli playlistu přišla ta velká chvíle na kterou všichni čekali. Netradiční host, kterého požádali o tento ceremoniál, byla evangelická farářka Petra Šáchová. Následovalo pár slov, popřání k dalším úspěchům a následný křest svěcenou vodou.. Neuvěřitelně silný zážitek to byl. Došlo i na přípitek šampaňským, poděkování rodinám, přátelům, managerce a hlavně fans, protože bez nich by to nešlo. Následně bylo DVDčko vhozeno mezi publikum.

 

Kluci dohráli svůj playlist dokonce. Zazněly písně jako Wolf, Snow či Live or die. Myslím si, že akce se velice povedla, tradičně zakončená afterparty na baru, ale byla ukončena o něco dříve, neboť na Hard Rock Café byl spáchán „teroristický“ útok. Kdo byl, tak ví..

 

Budeme se těšit na další novinky, pánové..!

 

Playlist: 1.Dear diary 2.Starring like a ghost 3.Delight 4.When i see you 5.Everything 6.Revolution 7.Já letím 8.Dew 9.Liar 10.Drugs 11.Feelings are so special 12.Wolf 11.Snow 13.Live or die 14.Hate shut the fuck up(cover od Brides of destruction).

 

Sami posuďte, jak se povedl!