Reverends chystají jejich první videoklip!

pa lottery

Stojí za to je poznat!

 

Reverends je pětičlenná banda pocházející z Prahy, hrající co ji síly stačí jen a jen pro Vás. Hudebně vychází ze skandinávského rock´n´rollového stylu, dále okořeněného o prvky klasického hard-rocku (Guns N´ Roses, Motley Crue). Byla založena bývalými členy předních punkových a rockových kapel The Fialky, Nežfaleš, Arogance a Crash Trash s cílem posunout hranice českého hardrocku a rock’n’rollu jiným směrem, než bylo dosud zvykem…

 

Kapela už odehrála víc než pár koncertů, stihla si zahrát třaba s Vains of Jenna, Adam Bomb, All and The Black Cats, Brigitte Handley and The Dark Shadows, Radio Dead Ones. Roku 2011 vydávají svoji 1. desku s názvem „Hate, Jesus, Violence, Scream“. Tento počin se nahrával ve studiu Macac v Ústí nad Labem a můžu říct, že stojí za to si ho poslechnout.

Na disku můžete celkem najít 14 songů. Mezi největší hity na téhle desce bezesporu patří písně s názvem „Hate“, „Revolution“ a „Feelings“.

 

Ale jen jedna měla to štěstí, že se chalani k ní rozhodli natočit jejich vůbec první videoklip. Videoklip k písni “ HATE “ bude mít premiéru 30.8. 2012 v pražském klubu Hard Rock Cafe. Vstup bude zdarma a ani o after párty nebude ošizeni!

 

Malá ochutnávka:

 

Takže, přijďte si užít pořádný kopec zábavy a stylově se rozloučit s prázdninami!!!

Více info na http://bandzone.cz/reverends či na https://www.facebook.com/#!/pages/Reverends/60756855235