READY TO ROCK? ROCK 4 STUDENTS 2014!
13.11.2014
20.00

13. listopadu v RockCafé na Národní třídě v Praze proběhne již 2.ročník úspěšného hudebního festivalu Rock4Students. Představí se na něm kapely z pěti největších pražských vysokých škol a s nimi i speciální host kapela VEES. Univerzity ČZU, VŠE, VŠCHT, ČVUT a UK mimo hudebního programu nabídnou i prezentaci svých studentských spolků a organizací. Vystoupí kapely Lola Běží (ČZU), Other Way (VŠE), The Duffs (VŠCHT), Ticho De Pre Cupé (ČVUT), Skalená Treska (UK) a již zmiňovaní Vees. Celou akcí provede moderátor Štěpán Krpata.

 

Hudební program

Již druhý ročník festivalu Rock4Students dává příležitost studentským kapelám ukázat svůj talent. Žánry kapel se lehce liší, ale úkol mají společný. Přivést RockCafé do pořádného varu a nabídnout studentům, svým spolužákům, kvalitní porci muziky. Můžete se těšit na rock´n´roll – indie, alternative – pop, crossover – rock, rock´n´roll – folk, pop – ska. Že Vám žánry nic neříkají? O důvod víc přijít a poznat je právě na studentském festivalu Rock4Students.

 

Studentský život

Součástí studentského života jsou studentské spolky a organizace. Jednotlivé spolky a organizace si připravily speciální doprovodný program – „Poznej Prahu z vejšky“. Každý spolek či organizace představí svou činnost prostřednictvím jedné soutěže. Pokud návštěvník projde všemi soutěžemi, může vyhrát ceny přímo od 4Students nebo partnerů festivalu. „Rock4Students je akcí, na které chceme představit skvělou studentskou muziku, studentské organizace, prohloubit vztahy mezi univerzitami a spojit všechny studenty nezávisle na tom, co studují.“ vysvětluje organizátor akce Karel Hirsch

 

Festival Rock4Students pořádá mladá studentská organizace 4Students, která přispívá ke stmelení pražských akademický obcí pořádáním kulturních a sportovních akcí.

FB event festivalu: Rock4Students 2014

Předprodej vstupenek zahájen na: Go Out – Rock4Students 2014

Více informací na www.4students.cz či na facebook.com/4students.cz