Rara Avis pokřtili album Expectation!

Kapela Rara Avis v pondělí 14.května pokřtila v pražském klubu Roxy své nové album. Jako první host, který zahájil večer, byla pražská kapela Unique Figurines.

 

Po odehraném krátkém setu na podium přišli očekávaní Rara Avis a večer začali rovnou za zvuku nového songu. Po dvou letech od úspěšné debutové desky „The Portrait“ vydali druhé očekávané album s názvem ,,Expectation“ a jeho „kmotrem“ se stal Michal „Amák“ Šťastný (ex Sunshine), který nastoupil s maskou králičí hlavy.

Než se publikum stačilo rozkoukat hodil mezi ně CD a  bezeslov opustil podium. Po chvíli jako další host byl Andrzej PalecI Like You Hysteric, který odezpíval společně s frontmanem kapely song ,,By You“ a hned po skončení bez váhání skočil mezi první řadu. Nebýt malé skupinky lidí, která ho úspěšně chytila, kdo ví, jak by skončil…

Křesty bývají super akce a ne jinak tomu bylo i tentokrát, alespoň z hudeního podání kapely, ale bohužel nepodařilo se až tak moc strhnout ospalé publikum. Tak snad se jim to příště o něco víc podaří.

 

Následující měsíc mají v plánu natočit videoklip k singlu „Home“  z jejich nového alba– sing je k poslechu na jejich bandzone profilu. Album přináší celkem 10 skladeb a z toho už pár bylo představeno fanouškům formou videoklipů. Po vydařeném křtu následuje také  Expectations Tour k novému albu a místa koncertů pro Česko a Slovensko můžete najít na stránkách kapely.

 

Foto z akce…