Radek Škarohlíd (Hentai Corporation) – Nepochopen Panem Kixem = reakce na kun*ověty

Radek bojuje rádoby šokujícím způsobem (po vzoru slavnějších kolegů Noela Gallaghera nebo Johnyho Rottena) proti komerci a povrchnosti.

 

Nevím, nikdy jsem o tom nepřemýšlel, pokud člověk takovýhle věci plánuje viz. Rotten a racionalizuje, dostává se do problémů s živočišnou upřímností svého činu, proto bych obecně upřednostňoval intuici. O komerci nehovořím, to je nudný téma. O povrchnosti ano, z mého estetického pohledu.

 

A to jak z nuceného cool stylu článku…

 

Nucený styl… nepochopils, je lepší psát svým stylem, než rádoby tím pseudožurnalistickým učeným na gymplu. Když už něco píšu, chci se u toho bavit, ne držet škatulky, na čtenáře se*u.

 

Mě spíš zaráží, proč někdo jde na koncert někoho, o kom ví kdo je, co hraje, kde to je a jak akce bude pravděpodobně probíhat?

 

Šel jsem na The Pooh, který tam hráli zadarmo předtím. Nevěděl jsem, co se tam pak bude dít. Tak som sa už během The Pooh ožral s Tuzexem až som sa poblil. Na chlast mě zvala hodná paní Viktoria, která prachy má!!! Tam bych si nekoupil ani pivo.

 

Dál nerozumím tomu, jak „může veřejně nesouhlasit s kozotvorbou prestige Kryštof či totálně vyčpělou nudnou Chinaskou“, aniž by ho někdy „napadlo si takovouhle kapelu pustit.“ To přece „NEVER!!!“

 

Tady si mimo, jak Honza Nedvěd u klobásy po vo*ichu šestnáctky u benešovskýho nádraží. Kryštof i Chinaski jsem několikrát řádně zpařenej shlédl na několika festivalech + to do mě šijou smradlavý rádia v restauracích. Takže vím, o čem mluvím = nikdy bych si to sám od sebe nepustil, NEVER!!

 

Zdeněk Šťáva hraje na perkuse v kapele Petra Kotvalda a Standy Hložka.

 

Je tomu tak a je to prej velká p*del.

 

Ke komoušské propagandě vždycky neodmyslitelně patřila kritika, pohrdání a veřejné pranýřování těch úspěšných.

 

Třeba Karel Gott, Michal David!!! Ty byli totálně zpranýřováni:D. Já myslel, že spíš režim pranýřoval ty, který vykazovali svobodomyslnost a nadhled, viz PPoTU, Jasná Páka atd.

 

TAPÍR PRO PANKIX: Méně přemýšlet, jak to teda budeme hrát, ale více hrát a více cítit + vyměnit promo fotky, sou votřesný + občas zpěvačku polechtat na kliťáku, je taková moc paní učitelka:)

 

Kritika jak úspěšných? Já myslel, že úspěch v hudbě je se přiblížit bohu a ne produkovat Škody Octavie. Když se pouštíš do kritik a polemik (moc nevím co to slovo znamená, snad se trefuju), buď informovanej, takhle to vypadá, že děláš pro Super.cz.

 

Pa Mrožokoz