Queen of the Stone Age míří se svými darebáky do Prahy!
Je jich pět, jsou ze slunné Kalifornie a hrají úderný rock. Po čtyřech letech vydali album Villains (darebáci) a nyní jej představí pražským fanouškům. Jme tady a nikdo nás nezlomí, jakoby říkali úvodní písni  Feet Don’t Fail Me Now. Mnoho jejich písní vyjadřuje atmosféru, pro kterou se těžko hledají slova i pochopení. Dokáží zhudebnit pocity, v tom je jejich muzika tak krásná i temná zároveň. 
 

Jsou zde však i pochybovační fanoušci, kteří skepticky zavrhli novou desku jen proto, že ji produkoval Mark Ronson. Ten se může chlubit spoluprací s Bruno Marsem nebo Adele. Mohlo by se zdát, že hudba potáhne do popu. Opak je ale pravdou a až na pár tanečních a rytmických momentů mají QOTSA stále k popovkám na míle daleko. Paniku tudíž nechme stranou.

 

Na to, že jeden ze členů-Josh Homme tzv utekl hrobníkovi z lopaty, neskutečně válí. Při operaci kolene prodělal klinickou smrt. Bojoval take se zlatým Stafylokokem. Už je ale v plné ráží a neboji se udělat show. Zhudebnil tak svůj boj s niterními démony za něž mohou hektická léta v rockové branži. 

Byli sedmkrát nominováni na cenu Grammy, 2x z toho za album.Před pěti lety jste je také mohli slyšet na Rock for People-kdo byl tak ví, o co nepřítomní přišli! Ale všichni se zaručene 20.června 2018 dostaví do Fóra Karlín. Lístky už jsou však z 95% vyprodány, takže neváhejte a přijďte objevit i své vnitřní darebáky. Těchto pět kalifornských sympaťáků vám v tom pomůže.