První čtveřice kapel na SOBULA FESTU 2014!
21.6.2014
16.00

foto: archiv_IAN

 

Festivalová sezóna se blíží. Velké i malé festivaly zveřejňují kapely, které na nich vystoupí a lákají návštěvníky, aby přišli zrovna na jejich festival! Také SOBULA FEST představil první čtveřici kapel! 

 

SOBULA FEST je nováčkem mezi festivaly. Minulý rok se uskutečnil jeho první ročník a dopadl skvěle. Proto se i letos můžete na tuto akci těšit. Festival proběhne, stejně jako minulý rok, 21. června 2014 na fotbalovém hřišti FC Soběšice.

 

A kdo na letošním ročníku vystoupí? První potvrzenou kapelou je čáslavská Civilní Obrana. Kluci jsou momentálně na jarním tour s kapelou ATD, se kterou objeli několik měst již na podzim minulého roku. Nebude chybět ani zahraniční host. Z Rakouska je to do Brna co by kamenem dohodil, tak proč nepotěšit fanoušky v ČR? Kapela založená roku 2008 bere inspiraci od partiček jako jsou Sum 41, Green Day nebo Blink 182, to jsou Scenario Fever.

Co by to bylo za festival, kdyby nevystoupila domácí kapela. A ta brněnská je opravdu kvalitní. Duo IAN, které minulý rok vyhrálo Český Youtube fest, vystoupí i na SOBULA FESTU! A posledním, včera potvrzeným, interpretem je přerovská kapela Cookies. Cookies vystoupí v Brně ještě před touto akcí a to 28.2.2014, kdy pokřtí v klubu Eleven své nové album „Crash„.

 

 

A na co dále se můžete těšit? „Zatím nechceme prozrazovat jména všech účinkujících, ale line-up už máme uzavřený. Prozradím tedy, že vystoupí 8 kapel a jeden zpěvák. A ne, není to Tomáš Klus, toho jsme bohužel nesehnali. Ale taky je mladý, krásný a talentovaný ☺!“ prozradila pořadatelka festivalu Veronika Latochová.

 

Návštěvou festivalu si nejenom užijete kapely, ale také podpoříte dobrou věc. Část vybraných peněz totiž poputuje dětem do Mateřské a Základní školy pro tělesně postižené.

 

Vstupné prozatím není známo.

 

Odkazy:

FB stránky

FB událost