První koncert Prince of Tennis 21. března v MeetFactory
21.3.2012
20.00

První jarní den se blíží a s ním i vůbec první živé vystoupení Prince of Tennis. David Volenec a Jan Čechtický, kteří za projektem stojí, nedávno vydali nový singl Does This Make You Feel Alright? Máte-li rádi retro zvuk starých syntezátorů, odpověď musí být „ano“.

 

Loňské album Urbi and Orbi, vydané u Starcastic Records, zaujalo posluchače i kritiku (mj. bylo nominováno na na nově vzniklou cenu české hudební kritiky Apollo.) Prince of Tennis se rozhodli jej volně šířit po internetu, žádají za to pouze sdílení odkazu, aby si desku poslechlo víc fanoušků. Jejich skladby se vyznačují jak popovou melodičností a repetitivností charakteristickou pro taneční scénu, tak melancholickými podtóny. Možná nostalgie, možná skladatelská obratnost. Každopádně s Prince of Tennis se hravě přenesete do mámivých devadesátých let, času tanečních pionýrů.

httpv://www.youtube.com/watch?v=2VXIpgMFAfg

Nový singl Does This Make You Feel Alright si lze zdarma stáhnout ze stránek Starcastic Records. Na něm jsou Prince of Tennis jaksi naléhavější, namísto bezstarostných hříček se ozývá vážnost. Přesto je jejich rukopis čitelný. Jak sami říkají, tvoří z čiré radosti – což je na jejich zábavné hudbě znát.

 

Fanoušci kapely se kromě nového singlu mohou těšit také na album na vinylu. To vychází 20. března a na koncertě v MeetFactory tak získáte vůbec první možnost si jej pořídit. Nepropásněte příležitost poslechnout si Prince of Tennis poprvé naživo!

 

Nový singl Does This Make You Feel Alright? zdarma ke stažení zde!

www.pot.cz
www.starcasticrecords.cz