Prosincová událost rockové alternativy se blíží!
3.12.2014
20.00

Událost alternativního rocku se blíží. V ROXY 3. 12. v jeden večer vystoupí tři skvělé hudební projekty. Američtí emo-rockoví inovátoři Taking Back Sunday (US), post-hardcoroví Marmozets (UK) a pop-punkoví Blitz Kids (UK). Doma sklízejí obrovské úspěchy a přijíždí se představit také českému publiku.

 

Miláčky amerického publika se Taking Back Sunday stali definitivně v roce 2006, kdy vydali své v pořadí třetí album Louder Now se singlem What’s It Feel Like To Be A Ghost?. To katapultovalo tuto New Yorskou emo-rockovou kapelu v roce 2006 mezi nejsledovanější projekty na americkém kontinentě a vyústilo ve spolupráci s Linkin Park na jejich projektu Revolution a společnou tour s HIM a My Chemical Romance. Do ROXY přijíždí představit své v pořadí již šesté album Happiness Is, vydané v březnu tohoto roku. Podívejte se na nové video k singlu All The Way, které doplnilo již předchozí videoklip k singlu Flicker Fade.

 

 Taking Back Sunday – All The Way:

Společně s Taking Back Sunday se představí na pódiu také Britský Nováček roku 2013 Marmozets a jejich krajani ze stáje Red Bull Records, Blitz Kids. A bude se skákat! Math-rockový projekt Marmozets v současné době sklízí jeden úspěch za druhým. Jejich krátká kariéra, která začala teprve v roce 2011 s EP Passive Agressive, se zatím ubírá do těch nejvyšších hudebních sfér. Důkazy? Smlouva s labelem Roadrunner Records a úspěch singlu Move Shake Hide. Pohltí vás energie v čele se silným hlasem zpěvačky Beccy Macintyre.

 

 Marmozets – Why Do You Hate Me?:

Celou trojici doplní pop-punkoví Blitz Kids. Už od roku 2006 se parta kamarádů ze střední vymezuje oproti všem neoposlouchaným zvukem a hlavně raketovým vývojem. Toho si všimli v Red Bull Records, kde vydali jejich druhé album s názvem The Good Youth. Za dobu své krátké kariéry si stihli zahrát na největších britských festivalech jako Sonisphere, Slam Dunk nebo Download Festival.

 

Blitz Kids – Perfect:

Takže všichni, kdo mají rádi energií tepající koncerty, už teď ví, že si tuto silnou trojkombinaci kapel na jednom místě nemůžou nechat ujít!

 

TAKING BACK SUNDAY (US) @ ROXY

support: MARMOZETS (UK), BLITZ KIDS (UK)

3. 12. 2014 – Start 19:00

Předprodej: 420 + popl. / Cafe NoD za nejnižší cenu 440 Kč.

https://goout.cz/cs/listky/taking-back-sunday/vn/

http://www.takingbacksunday.com/

http://www.marmozets.co.uk/

http://www.blitzkidsofficial.com/

http://roxy.cz/