Projekt D.I.O. vydává a křtí druhou kompilaci. Tentokrát rovnou Double EP!
28.1.2014
19.00

D.I.O. (Do It Ourselves) je projekt kamarádů pražské klubové scény, jehož snahou je vzájemnou výpomocí dostat novou muziku do povědomí přátel a širší veřejnosti. Prvním výsledkem spolupráce bylo loňské D.I.O. EP – Summer 2012, které se nyní dočkalo svého pokračování, a to dokonce v dvojité porci muziky. Kompilace D.I.O. (Double) EP – 2013 shrnuje tracky kapel vydané v průběhu roku 2013, které určitě stojí za povšimnutí.

 

Na Double EP najdete nové songy starých známých z první kompilace, tedy High Five, Viki a quite quiet – zajímavostí je, že Kuba Alexa si na svůj track vypůjčil celou kapelu Hrůzy (až na jejího frontmana). Klidnější část kompilace zastupují písničkáři Emozpěv, Bob O Keeffe, Michaela Charvátová nebo akustická verze songu Make My Heart Explode. Kompilace je zdarma ke stažení na serveru http://dioep.bandcamp.com s možností zaplatit, kolik uznáte za vhodné, a přispět tak k dalšímu pokračování tohoto projektu.

 

Křest kompilace proběhne 28. 1. 2014 v Malostranské Besedě v Praze Událost FB: https://www.facebook.com/events/681256345232064/

 

Na kompilaci naleznete singly kapel:

quite quiet – we need to separate

No Codes Future – Our Views

Michaela Charvátová – It Is Coming

Whispering of Soul – Sun in my Soul

No king. No crown. – Lionheart

Mono Love – Seveneleven

Emozpěv – Svár

High Five – How Many Times (I´ve Died)

Bob O Keeffe – We Were Walking

Viki – Po tmě

Make My Heart Explode – One More Day

 

Více informací o projektu D.I.O. naleznete na adrese: www.facebook.com/DIOEP