Program festivalu Habrovka je uzavřen! První červnový víkend zaujmou nejen Dan Bárta nebo Buty!
1.6.2012
11.00
11.00
11.00
2.6.2012
11.00
11.00
11.00

Pražský festival Habrovka (1.-2. června) odhalil kompletní program, na jubilejním desátem ročníku se potkají nejen famózní Dan Bárta & Illustratosphere a Buty – kteří se tak v Praze ukážou poprvé s novým albem „Duperele“.

 

Objevem posledích měsíců je gypsy lo-fi kapela Bitumen Beat, léty prověřenou klasikou naopak Jan Spálený & ASPM, podobně jako charismatický britský bluesman Justin Lavash. Rytmy rocksteady a reggae zastupují Chaotic, Cuprum je zase synonymum pro klasický rock 60. let – a to se vším všudy.

 

Festival v pátek otevře šťavnatá česká world music v podání kapely Taliesyn, v sobotu po půlnoci ho zakončí dnes již velmi známý a úspěšný DJ Gadjo.cz, tentokrát navíc s živým doprovodem.

Habrovka však není jen o hudbě, z divadelního programu se můžeme tešit na soubor A studia Rubín, improvizační souboj týmů v rámci Improligy, stále populárnější Annu Polívkovou a také nadaného a oceňovaného Vojtu Švejdu.

Ostatní interprety a časy všech vystoupení najdete na www.habrovka.cz

Na sobotní dopoledne je připraven program pro děti – které mají do 12 let vstup zdarma – a v průběhu celého festivalu tradičně dostávají prostor další doprovodné programy a neziskové organizace.

 

Festival doprovodí také výstava fotografií a plakátů ze všech uplynulých ročníků – vernisáž proběhne v pátek 11. 5. od 19 hodin ve Večerní kavárně Souterrain (Bělehradská 82, Praha 2, www.facebook.com/vecernikavarna) s hudebním doprovodem moderátora a multiinstrumentalisty Jana Bičáka.

 

www.habrovka.cz