Přihlaste se do K-POP Contestu a odleťte reprezentovat ČR do Koreje!

Rádi si občas zazpíváte nebo zatančíte? A věděli jste, že každý rok máte šanci reprezentovat Českou republiku v Koreji? Na to, abyste nám z korejského Changwonu přivezli zlato, jako Ester Ledecká, ani nemusíte být žádný profesionál. Stačí mít cit pro hudbu, trochu odvahy a možná právě z vás bude další nositel medaile 😉

Přihlášky do českého finále celosvětové soutěže K-POP World Festival jsou otevřeny až do půlnoci 18. května. Vybrat si můžete kategorii „zpěv“, „performance“ nebo rovnou obě dvě a zvýšit tak své šance v uplatnění svého talentu. České finále pořádá občanské sdružení Czech Hallyu Wave, které se zaměřuje na podporu vztahů mezi Českou a Korejskou republikou.

 

Zapojit do soutěže se může opravdu každý. Nezáleží na tom, kolik je vám let, ani na tom, na jaké úrovni je váš zpěv či tanec. Jedinou podmínkou je buď české občanství anebo mít potvrzený dlouhodobý pobyt v České republice (třeba jako student). Pokud tyto podmínky splňujete, už nic dalšího vám nebrání v tom, abyste si vyzkoušeli vystoupení před publikem s ohodnocením odborné poroty, ve které letos kromě českého zastoupení zasedne hned několik korejských umělců.

 

K-POP Contest je skvělou motivací k pilování vašich talentů. Nejen díky hodnotným cenám, ale i díky možnosti vycestovat poté do Koreje na finále. Česká republika má veliké šance, což dokazují i krásná umístění dřívějších reprezentantů. V roce 2012 ČR reprezentovala skupina O.M.G., která celou soutěž vyhrála a odvezla si Grand Prize. V roce 2013 pak reprezentantky ze skupiny Six Of A Kind dovezly domů nádherný bronz a o rok později pak skupina Effe(x)tion získala stříbro. Zlato možná čeká právě na vás!

Talentová předkola proběhnou jak na Moravě, tak v Čechách a to 19. května 2018 v Brně na výstavišti, kde jsou součástí Animefestu a 26. května Praze, v divadle Dobeška. Závěrečné finále, na které postoupí celkem 12 šťastných finalistů, proběhne 22. 7. 2018 v Národním domě na Vinohradech.

Soutěžící se mohou přihlásit vyplněním přihlášky, kterou najdou na stránkách pořádajícího spolku Czech Hallyu Wave.

Splňte si svůj sen a staňte se dalším reprezentantem České republiky právě v K-POPu. I letos můžeme ukázat světu, že co Čech, to muzikant!