Premiéra dokumentu kapely Sunshine v Lucerně!

Ve středu 23. října tuzemská kapela Sunshine představila svůj očekávaný dokument Back To the Roots, který byl speciálně připraven ke stejnojmennému podzimnímu turné. Jak premiérový večer probíhal ?

 

Po osmé hodině večer se otevřely dveře Lucerna Music Baru a začaly se scházet první skupinky fanoušků. Premiéra měla začít od deváté hodiny, ale začala s mírným zpožděním.

 

Sunshine brzy oslaví své dvacetileté výročí a za tak dlouhou dobu kapela nashromáždila mnoho materiálu na celkově hodinový dokument, jehož režii má na starost Jiří Marshal. Dokument je hlavně zaměřený na chvíle koncertování v Americe a nebo Japonsku, obsahoval nejen mnoho rozhovorů, vyprávění s tehdejšími spolupracovníky, ale dostal se i do jiných zákoutí života členů kapely. Problém byl bohužel po zvukové stránce, kde bylo težké rozumět některým částem, avšak této situaci občas přilepšily titulky z rozhovorů. Chvílemi usínající publikum opět k životu probudila live část z loňských koncertů s hudbou, kde se mnoha z nich mohla vidět na plátnech. Ze všeho vznikl velmi zajímavý a zábavný dokument, který obsahoval snad úplně vše, co se může objevit na turné kapel. Odezva u fanoušků byla velmi pozitivní a dokument si zasloužil dlouhý potlesk.

 

Následně bez dalšího čekání členové kapely vběhli na podium a začali hrát hodinový set. Setlist obsahoval celkem 18 songů, které promítají celou jejich diskografií. Nechyběly vypalovačky jako „K.I.D.S.“ , „Today (Is Not The Day)“, a nebo jedinečný „Top!Top!The Radio!“, který neskutečně rozpařil fanoušky v kotli. Nenechte si ujít možnost dokumentu a koncertů, které následně pokračují do dalších vybraných měst v Česku!