Předprodej na MAJÁLES 2014 byl zahájen!

Majáles 2014 je jedna z nejlepších akcí, které nás letos čekají, a předprodej je již zahájen! Letos proběhne jedna velká změna. Tento festival se letos zařadí mezi nejinovativnější festivaly světa a přinese novou formu vstupenek a to čipové náramky, které budou distribuovat v dárkových obálkách.

 

Tyto náramky jsou velmi praktické právě v tom, že jejich prostřednictvím bude možné platit za všechno. Za občerstvení, zábavu, trička a za další různé dárky. Nabíjení čipového náramku bude probíhat přes terminál, stejně tak, jako platba, která se odehraje přiložením náramku k terminálu. Dobití bude možné před akcí i během akce.

 

V tomto případě se jistě vyplatí být členy klubu a to právě proto, že tato výhoda se velmi odrazí na ceně vstupu. Jak se stát členem klubu se dozvíte na internetových stránkách festivalu.

Letos nás opět čeká spoustu mimořádných akcí. Nezapomenutelný průvod alegorických vozů s kapelami, více doprovodných kejklí. Průvod prý bude vidět i slyšet.

Hudební program MAJÁLES 2014 je také velmi pestrý. Nyní odhalíme první dvě třetiny účinkujících, další ještě nejsou potvrzeni.

 

V první řadě se můžeme těšit na kapelu STO ZVÍŘAT, FAST FOOD ORCHESTRA, POLEMIC, THE CHANCERS, PUB ANIMALS, ZRNÍ, RYBIČKY 48, HENTAI CORPORATION, ZOČI VOČI, JOHNY MACHETTE, VOXEL, dále také ADAM MIŠÍK, kapela SKYLINE, XINDL X, MIDI LIDI, MAJK SPIRIT, PRAGO UNION, PSH, MYDY RABYCAD, PIPES AND PINTS, ČOKO VOKO, LAKE MALAWI a také dvě zahraniční kapely z velké Británie MADAME PEPPER a THE FEUD.

 

Poslední třetinu zúčastněných nám pořadatelé odhalí již v březnu, ale i přesto, že seznam kapel není kompletní, zábava je zaručená. Díky kvalitnímu výběru a tradičně skvělé zábavě se máme jistě na co těšit!

 

Vstup pro letošní rok:

do 07.3. – 399 Kč (POUZE pro členy klubu)

do 31.3. – 450 Kč

do 20.4. – 499 Kč

do 29.4. – 550 Kč (do vyprodání)

a samozřejmě bude možnost pořídit vstup i na místě za 599 Kč (do vyprodání)