Předprodej na český koncert Rolling Stones začal. Pořadatelé vydali varování!
4.7.2018
20.00

Pořadatelé pražského koncertu skupiny The Rolling Stones, který se uskuteční 4. července v Letňanech, varují před neoficiálními prodejci vstupenek. Doporučují kupovat lístky pouze online přes stránky www.rollingstones.cz a Ticketpro, kde začal předprodej v pátek v 10:00. 

 

Pořadatelé pražského koncertu Rolling Stones očekávají návštěvu několika desítek tisíc lidí. „Majitelé nepřenosných lístků zakoupených u jiných předprodejců mohou mít při vstupu do areálu problémy a může se stát, že nebudou vpuštěni na koncert.“

 

Oficiální prodejci budou prodávat vstupenky ke stání za 1990 korun, stání před pódiem za 4590 korun, tribuny k sezení za 4990 korun a nejvíce lukrativní místa k sezení za 9990 korun.

 

Koncert Rolling Stones v Praze bude kompletně bezhotovostní (cashless). Návštěvníci obdrží RFID náramek, který bude zároveň vstupenkou na koncert a do zakoupených zón. Zároveň bude sloužit jako digitální peněženka k nákupům občerstvení. Náramek vám bude doručený poštou měsíc před termínem koncertu.

Podobný bezhotovostní systém, při němž si zákazník nabije náramek zvolenou částkou, fungoval již v Letňanech před dvěma lety na koncertu AC/DC. Umožnil rychlé placení u všech stánků s občerstvením, u prodejců piva nebo u stánků s upomínkovými předměty.

 

Pořadatelé pražského koncertu Rolling Stones očekávají návštěvu několika desítek tisíc lidí. Právě Rolling Stones drží návštěvnický rekord koncertu v ČR, když 5. srpna 1995 dorazilo na jejich vystoupení na bývalý spartakiádní stadion na Strahově 130.000 lidí. Kapacita areálu v Letňanech je přibližně 70.000 lidí, zatím nejvíce jich tam dorazilo v roce 2016 na koncert AC/DC, který sledovalo 60.000 fanoušků.