PRAHU ČEKÁ PRVNÍ VYSTOUPENÍ BRITSKÉHO DUA ‘DISCLOSURE’!
14.3.2014
20.00

zdroj: archiv kapely

 

Do Prahy zavítá vůbec poprvé v historii britská elektronicko-housová dvojka DISCLOSURE. Premiérová show vůdčích představitelů britského elektronického synthpopu se uskuteční 14. března 2014 v pražském klubu Roxy. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 11. října.

 

Disclosure je umělecké jméno dvou DJů a producentů a zároveň sourozenců Guye a Howarda Lawrencových. Pocházejí z anglického Surrey a v hledáčku mezinárodní hudební scény se ocitli už v roce 2010 svojí prvotinou Offline Dexterity. Mezi vizionáře a lídry elektra, garage, house a synthpopu je definitivně zařadily úspěchy singlů Tenderly/Flow, Latch, White Noise či kvalitní remixy různých autorských skladeb (třeba Running od Jessie Ware). Momentálně v éteru kralují singlem F for You. Debutové album Settle vyšlo letos na jaře a zaznamenalo velice pozitivní hodnocení kritiků: britský magazín Pitchfork dal albu dokonce 9.1 bodu s označením “Best New Music”.

 

V Praze se představí Disclosure úplně poprvé 14. března příštího roku: “Jsme z koncertu Disclosure naprosto nadšení – jejich popularita raketově stoupá. Moc se na jejich show těšíme a věříme, že tím mnoha fanouškům splníme jejich sen!” vyjádřil se ke koncertu jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

 

Nemeškejte a pořiďte si vstupenku již teď – koncertu totiž hrozí závratně rychlé vyprodání! Vstupenky jsou k sehnání v prodejní síti Ticketpro za 585.- Kč + poplatky.

 

Ticket link: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1181024-disclosure.html

FB event: https://www.facebook.com/events/431901356914205/

WWW: http://disclosureofficial.com/

 

Video – White Noise ft. Aluna George: