Prague Conspiracy s deskou Inner Game!
27.4.2016
20.00

Tuzemská kapela Prague Conspiracy se pohybuje na hudební scéně od roku 2010, s jejich debutovým albem „Renegades“ z roku 2013 se velice zapsala do přízně svým posluchačům, o čemž vypovídá nespočet odehraných koncertů v České republice, ale také i v zahraničí. Tento týden vydala své druhé dlouho avizované album s názvem „Inner Game“, které se mezi své fanoušky dostalo oficiálně 16. března, od kdy je momentálně k dostání na webových stránkách a brzy na pultech v obchodech!

 

Nová deska vznikla za pomoci podpory od fanoušků díky úspěšné crowdfoundingové kampani na webu hithit.cz. O produkci alba se postaral producent Yarda Helešic.

 

Nový singl „Times Like These“ Vám přinášíme i s jeho videoklipem.

Jak říká o nové skladbě a videu baskytarista Matěj Vašků: „Klip zachycuje atmosféru, která panovala během natáčení desky. Skládá se z momentek ze studia, záběrů z dodávky během cest na koncerty, které jsme v tu dobu absolvovali, i ze samotných koncertů. Vše je autentické a upřímné. Sem tam i sranda je.“

 

S novou deskou se kapela vydává na jarní turné, které má zastávky napříč republikou. Křest nového alba proběhne ve středu 27. dubna v pražském Lucerna Music Baru, kde se hostování ujme kapela Imodium a nebo nový projekt Lukemo, který zde odehraje svůj první koncert.

 

25. Března – Děčín
15. Dubna – Tišnov
16. Dubna – Chrudim
27. Dubna – Praha – KŘEST CD
29. Dubna – Litomyšl
30. Dubna – Třebíč
06. Května – České Budějovice
07. Května – Jihlava